Alaylı(kendi kendine öğrenen) yazılımcı olmak

Makaleler
44
Alaylı yazılımcı olmak istiyorum. Fakat aklıma şu takılıyor. Microsoft uzmanlarına sordum ve üniversite mezunu olup kodlama bilmeyenler işte çalışımayorlarmış. Bir de sizin yorularınızı almak istiyorum. Lütfen boş yorum yapmayın. Senden bir halt olmaz, bir şey beceremezsin gibi diyecek varsa hiç yazmasın. Ama şöyle bir şey diyebilirsiniz; şirketler diplomaya bakar işe girmen zor, o yüzden hiçbir şey yapamazsın gibi sözlere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben alaylı olarak hem yazılım hem de siber güvenlik ile ilgileniyorum ileride ne yapacağımı ben de bilmiyorum doğrusu. Dua edelim bu işlere yatırım arttırılsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben alaylı olarak hem yazılım hem de siber güvenlik ile ilgileniyorum ileride ne yapacağımı ben de bilmiyorum doğrusu. Dua edelim bu işlere yatırım arttırılsın.
Ben microsoft danışanı ile görüştüm. Üniversite diploması olup da işe almadıkları oluyorlarmış. Becerisine kodlama yapıp yapmadığına bakıyorlarmış. Yani anlayacağın kısmende olsa şansımız var.
Ben microsoft danışanı ile görüştüm. Üniversite diploması olup da işe almadıkları oluyorlarmış. Becerisine kodlama yapıp yapmadığına bakıyorlarmış. Yani anlayacağın kısmende olsa şansımız var.
Aynı şeyi bir daha yazmışım. silemedim kusura bakmayın(modlar).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı