ALC 269 Cloud Alpha için yeterli mi?

SaKinLordq

Hectopat
Daha fazla  
Cloud 2 sipariş verdikten sonra 50 TL fark ile Cloud Alpha oyuncu kulaklığını alabileceğimi gördüm. Laptopum başlıkta belirttiğim ses kartına sahip Cloud Alpha için yeterli olur mu? Kesin ve net cevap verirseniz sevinirim çünkü Cloud 2 siparişimi iptal edeceğim duruma göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
@SaKinLordq 2014te cıkmadı mı ALC887 :D ? Neyse yanlısım olabilir, b450m a pro max'ın bile alpha'yı besledigi tartısılıyor. Normalde besleyemedigi söylenirken bir tane arkadas bu anakart ile kullanıyor ve seslerin gayet iyi oldugunu söylüyor. Alpha amazonda satılıyorsa al, kötüyse iade edersin.

@SaKinLordq 2014'te cıkmadı mı ALC887 :D? Neyse yanlısım olabilir, B450M A Pro Max'ın bile Alpha'yı besledigi tartısılıyor. Normalde besleyemedigi söylenirken bir tane arkadas bu anakart ile kullanıyor ve seslerin gayet iyi oldugunu söylüyor. Alpha Amazon'da satılıyorsa al, kötüyse iade edersin.

Cloud 2 sipariş verdikten sonra gördüm Alpha'yı. Amazon'da satılıyor indirimdeydi fakat fiyatı yükselmiş tekrardan düşmesini bekleyeceğiz. Bu Cloud Alpha nasıl bir kulaklıkmış kimse kesin ve net cevap veremiyor anlamadım gitti :)
@SaKinLordq 2014'te cıkmadı mı ALC887 :D? Neyse yanlısım olabilir, B450M A Pro Max'ın bile Alpha'yı besledigi tartısılıyor. Normalde besleyemedigi söylenirken bir tane arkadas bu anakart ile kullanıyor ve seslerin gayet iyi oldugunu söylüyor. Alpha Amazon'da satılıyorsa al, kötüyse iade edersin.

Şöyle takır takır net cevap verecek böyle kardeşim olur ya da olmaz şu nedenden dolayı diyecek biri yok mu? Beni ikna edecek?
Cloud 2 sipariş verdikten sonra gördüm Alpha'yı. Amazon'da satılıyor indirimdeydi fakat fiyatı yükselmiş tekrardan düşmesini bekleyeceğiz. Bu Cloud Alpha nasıl bir kulaklıkmış kimse kesin ve net cevap veremiyor anlamadım gitti :)

Şöyle takır takır net cevap verecek böyle kardeşim olur ya da olmaz şu nedenden dolayı diyecek biri yok mu? Beni ikna edecek?

@Recep Baltaş

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı