Alçılı koldaki parmaklar uyuşuyor

Tamamdır teşekkürler bir de Alçı kolunuzda nasıldı sıkı mıydı? Biraz kolumda bazen sıkı bazen rahat korktum ya karıncalanms olunca arada bir.
Evet hocam baya sıkıydı ya. Çıkarıldığında morarmıştı, çıkardıktan sonra kolunuz rahatlıyor. Bu arada geçmiş olsun, dikkat edin.

Bende aynı şekilde tutuyordum hocam, sarkınca acıyordu.

Tamamdır teşekkürler bilgilendirmen için.

Evet hocam bayağı sıkıydı ya. Çıkarıldığında morarmıştı, çıkardıktan sonra kolunuz rahatlıyor. Bu arada geçmiş olsun, dikkat edin.

Hocam bir de çatlağın olduğu yeri günlerdir alçının içinde oynstmıyorum oynatmamam lazım değil mi arada bir sızlama oluyor bir de.

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkürler bilgilendirmen için.

Hocam bir de çatlağın olduğu yeri günlerdir alçının içinde oynstmıyorum oynatmamam lazım değil mi arada bir sızlama oluyor bir de.

Hocam son sorum serçe parmağımı zor oynatıyorum normal mi ilk günler oynatabiliyordum rahatça sende de oluyor muydu?

Hocam zamanla iyileşecek, normal.

Bazıları kolu kalp hizasına koyun yazmışda intrrnete öyle fazla yüksek olur öylede :)

Hocam zamanla iyileşecek, normal.

Hocam parmaklarımı oynatabiliyorumda kapatıp açamıyorum yani tam kapatırken yanma hissi geliyor oluyor muydu sende de.

Son düzenleme:
Hocam son sorum serçe parmağımı zor oynatıyorum normal mi ilk günler oynatabiliyordum rahatça sende de oluyor muydu?

Bazıları kolu kalp hizasına koyun yazmışda intrrnete öyle fazla yüksek olur öylede :)

Hocam parmaklarımı oynatabiliyorumda kapatıp açamıyorum yani tam kapatırken yanma hissi geliyor oluyor muydu sende de.
Aynısı bende de oluyordu.

Geri
Yukarı