Aldığım ekran kartı kutusu boş çıktı

Arkadaşlar hepsiburadayı aradım da bana tutanak tutturman lazım falan dedi. Kargocu bırakıp kaçtı kargoyu imza bile almadı nasıl tutanak tutturayım? Talep oluşturdular ama çektiğim videoyu bile istemediler.

Kusura bakmayında. Bu ürün size kargo poşetinin içinde gelmedi mi? Kargo poşetinde hiç yırtık yok muydu?

çok ilginç nasıl sizden imza almadan kargoyu teslim ediyor.Yarın öbür gün kargo teslim almadım deseniz nasıl ispatlayacak kargocu.Sonuçta teslim ettiğine dair bir belge yok elinde

çok ilginç nasıl sizden imza almadan kargoyu teslim ediyor.Yarın öbür gün kargo teslim almadım deseniz nasıl ispatlayacak kargocu.Sonuçta teslim ettiğine dair bir belge yok elinde

Geçenlerde bir ürün almıştım annemin ismiyle, kargocu geldi annemin ismini söyledi evet benim(erkeğim) dedim ve ürünü verip gitti. İmza falan hiç bir şey yok. 3 tane ürün aldım ayrı ayrı hepsinde de durum aynıydı.

Geçenlerde bir ürün almıştım annemin ismiyle, kargocu geldi annemin ismini söyledi evet benim(erkeğim) dedim ve ürünü verip gitti. İmza falan hiç bir şey yok. 3 tane ürün aldım ayrı ayrı hepsinde de durum aynıydı.
Adrese bırakıyor ne yapmasını bekliyorsun? Annen yok deyip vermeyecek mi? İmza'yı da koronadan dolayı attırmıyorlar. Bazı kargolar kodda istemiyor.

Geri
Yukarı