Aldığınıza Pişman Olduğunuz Şeyler

Yaklaşık bir 8 yıl kadar önce kablosuz philips kulaklık almıştım, sesi o kadar kötü ve düşüktü ki verdiğim para çöp olmuştu büyük pişmanlık. :)

Oldukça iyi bir gitar almak için karar verdiğimde tam olarak nasıl bir şey alacağım konusunda kararsızdim. Daha soft olan Blues ve Rock için bir seçim yapmayı düşünüyordum. Ama enteresan bir şekilde gittim ve aktif manyetik diye tabir edilen, çok kaslı manyetiklere sahip olan resmen metal türü için yaratılmış bir gitar seçmiştim.[emoji1] Her ne kadar çok iyi bir gitar olsa da, istediğim"sound'u" alamıyorum. Biraz daha biriktirip, Amerikan yapımı bir Fender almadığım için gerçekten çok pişmanım...

En günceli Vivident Cube çünkü;

İçindekiler kısmını okudum ve içinde e133 kodlu birşey olduğunu gördüm. Kendisi Brillant Blue FCF denilen bir kimyasal ve google ettiğinizde farelerde beyin tümörüne neden olduğunu iddia eden birkaç websitesine ulaşabilirsiniz.

6. Sınıfta yaklaşık 10 yıl önce servisteki çocuk okula giderken hergün kulaklıkla müzik dinlerdi ben de isterdim, özenirdim. Babama dedim bana da MP3 alalım diye yok falan filan dedi sonunda aldık Goldmaster bilmem ne modeli ama o zaman parasıyla 70 lira mi ne vermiştik. Sonradan çok üzüldüm yani hem durumumuz olmayışı ayriyeten böyle pahalı bir ürün aldırmam falan hala unutamam mesela onu keşke aldırmasaydim, keşke almasıydı babam. İçimde uktedir bu.

Ipad air. İlk çıktığı zaman bi ios işletim sistemini denemek istedim ancak yaşamadığım sorun kalmadı. Ürün değişiyor yeni gelenle yeniden aynı sorunu ve yeni bir sorun yaşıyorum. Bir daha ios işletim sistemine ait herhangi bir şey almam.

Rampage bir kulaklık aldım, o 3 ayda bozulmuştu. O yüzden pişmanım. Sonunda önce Xbox One Special Edition kulaklığa, sonra da HyperX Cloud 2'ye geçtim.

Geri
Yukarı