Aldığınıza Pişman Olduğunuz Şeyler

Eski pişmanlık yaşadığım telefonlarım G2 Z5 Compact ve iPhone 6S. Şu an S8 kullanıyorum çok memnumum kafam rahat kamerası ayna gibi pırıl pırıl çekiyor.

İlk çıktığında almıştım, Black Berry Z10 2400 küsür fiyatı vardı, hiç bir uygulaması yoktu. Şu an Iphone 7Plus 128 GB kullanıyorum, bunuda aldığıma pişmanım, sonuçta iş adamı değilim ve gereksiz harcama ve hevesten başka birşey değil.

Bir ürün alıyorsunuz ama beğenmiyorsunuz alıcı pişmanlığı yaşıyorsunuz. Keşke almasaydım dediğiniz ürünler oldu mu?

Bu konuyu okuyarak en azından fikir sahibi olabilir herkes. Ona göre hareket eder.

GT1030 hayal kırıklığı keşke 1050 alsaydım şimdi 700 lira olmuş :D

Asus monitör aldığım için çok pişmanım. Ölü piksel çıktı, pikseller belli oluyordu monitörde hiçbir şey yapmadan geri gönderdiler. Neymiş efendim, garanti şartnamesi...:mad:
PG248Q modelini alıcaktım bende içime kurt düşürdün şimdi hangi modelini kullanıyordunuz?
Rampage SMX R13 makrolu mouse yani makrosu berbat üstelik sizin istediğiniz yöne çevirdikten sonra hani kaldırmak istersin bir yöne o ara tam kaldırırken mouse zemine koymadan hareket ediyor saçma sapan o yüzden bilmediğini almayacaksın.
Ve Vestel televizyon bunu üzülerek söylüyorum çok gerideyiz teknoloji olarak Türk malı bir şey asla almam artık gönül almak isterdi tabi..

Xbox 360. Yerine ekran kartı alabilirdim zamanında. Portal 2, hem oynamadım, hem de bir sonraki kış indiriminde %90 indirime girmişti. Bide 5 sene önce 3 TL'ye soru bankası + yaprak test almıştım. 300-400 sayfaydı toplam. Soruları çok kolaydı kağıt israfıydı.
Hala 2 TL'ye satılıyor o soru bankası. Altın Bilgi Yayınları

Geri
Yukarı