Alex Albon 2022'de Williams'ta

Makaleler
6
Yer
İstanbul
Rahmetliyi tam öldüremediler. Red Bull'u satması iyi oldu bence. Ama 2022 Williams aracı ne durumda olur bilemem.

Latifi ile beraber seneye Williams aracını sürecekler. Artık Red Bull aracı sürmediğine göre Hamilton'ın gazabına maruz kalmaz diye umuyorum.

Aston Martin ve Haas'ın şu anki pilotlarla devam edeceğini düşünüyorum. Bu durumda geriye sadece Bottas'ın yanı kalıyor. Sizce kim alır o koltuğu? Aston Martin ve Haas'ta ayrılık görür müyüz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bottas'ın yanına Ferrari sürücü akademisinden biri gelir. Bu Mick de olabilir, başka Ilott ve Giovinazzi de olabilir. Haas da pilot kadrosu değişebilir Mazepin yüzünden.
Ben De Vries'i isterdim Williams'a Albon yerine.

Shwartzman görmek isterdim Alfa Romeo 2.koltuğunda. Eğer o koltuğu da FDA kullanmazsa yakında Alfa Romeo Sauber sponsorluğundan çekilecektir bence. De Vries gibi bir isimle birlikte Fiat'taki amcalar kızabilir biraz. Aston Martin'den Vettel'in ayrılacağı konuşuluyor ama çok gerçekçi gelmedi bana. Albon'dan da çok bir umudum yok. Albon-Latifi yerine çok daha iyi bir ikili kurulabilirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı