Algida ile Kazan'da ₺25 Amazon indirim kodu 1 puan

STR4NGE

Hectopat
Yer
Tekirdağ | (Sarıyer)
Algida ile Kazan uygulaması 1 puan karşılığında 75/25 Amazon indirim kodu veriyor. Puanı olmayanlar ana sayfada bulunan ve her pazartesi sıfırlanan ''Ye Kazan'' bölümünden puan toplayabilir. MB veya hediye dondurma da var ama genelde puan çıkıyor. Kodu alırken ''Amazon App’te İlk 75TL üzeri alışverişlerde 25 TL indirim'' yazıyor ama deneme fırsatım olmadı.

Algida ile Kazan - Amazon.jpg

Algida ile kazan uygulaması 1 puan karşılığında 75/25 Amazon indirim kodu veriyor. Puanı olmayanlar ana sayfada bulunan ve her pazartesi sıfırlanan "ye kazan" bölümünden puan toplayabilir. MB veya hediye dondurma da var ama genelde puan çıkıyor. Kodu alırken "Amazon App'te ilk 75TL üzeri alışverişlerde 25 TL indirim" yazıyor ama deneme fırsatım olmadı.

Eki Görüntüle 1440850

Ben bu algida üstünden çok ekmek yedim. 200 TL civarı bir kârım var.

Algida ile kazan uygulaması 1 puan karşılığında 75/25 Amazon indirim kodu veriyor. Puanı olmayanlar ana sayfada bulunan ve her pazartesi sıfırlanan "ye kazan" bölümünden puan toplayabilir. MB veya hediye dondurma da var ama genelde puan çıkıyor. Kodu alırken "Amazon App'te ilk 75TL üzeri alışverişlerde 25 TL indirim" yazıyor ama deneme fırsatım olmadı.

Eki Görüntüle 1440850

Aldım zaten 1554 puanım vardı. Ama sadece mobil uygulamada ilk kez alışveriş yapanlar için geçerli.

Aldım zaten 1554 puanım vardı. Ama sadece mobil uygulamada ilk kez alışveriş yapanlar için geçerli.
Aslında bende şimdi tam bunu kullanıyordum (amazonun şu anda ilk alışverişe 50 lira indirimi var), acaba bu ikisi birleşir mi?

@STR4NGE

Eğer 1 günlük kampanya değilse yarın uygulamayı kullanmayıp isteyen birine hediye olarak alabilirim, günlük 1 limiti varmış çünkü.

Aslında bende şimdi tam bunu kullanıyordum (amazonun şu anda ilk alışverişe 50 lira indirimi var), acaba bu ikisi birleşir mi?

@STR4NGE

• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.

Böyle bir madde eklenmiş, kullanamazsın.

Geri
Yukarı