Çözüldü Algılanmayan reklam engelleyicisi var mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LOSTNT

Decapat
Bu olay yüzünden canım bayağı sıkıldı. Falixnodes reklam engelleyicileri bloklamak için ne varsa arıyor. uBlock Origin'de GitHub üzerinden issue açıp bildiriyordum. Mapx-'in dediğine göre artık adamlar bu Repository'i izliyor. Örneğin;

@@*$xhr,domain=client.falixnodes.net @@||static.ads+twitter.com^$xhr,domain=mqrio.dev ||analytics.twitter.com^$image,redirect-rule=1x1.gif

Gibi bir filtre veriyordu ve ben onu filtrelerime ekledikten sonra düzeliyordu. Artık falixnodes uBlock Origin assets Repository'i izliyor. Ve yazılanları okuyup bypass eden kodları fixliyor. Sorum algılanmayan reklam engelleyicisi var mıdır? Önce Falixnodes'te denerseniz daha iyi olur.

Denediğim reklam engelleyicileri;
  • uBlock Origin.
  • AdGuard.
  • Undetectable AdBlock.
  • AdBlock Plus.

Son düzenleme:
Falix Nodes için console kısmına gelene kadar reklam engelleyici kapalı giriş yapın console kısmında açabilirsiniz algılamıyor.

1686032215333.png

AdGuard kullanıyorum bu arada.

Falix Nodes için console kısmına gelene kadar reklam engelleyici kapalı giriş yapın console kısmında açabilirsiniz algılamıyor.

Eki Görüntüle 1808994
AdGuard kullanıyorum bu arada.
Reklam engelleyicisi açıkken Add Time butonunu basın algılanıyor. Sabah bı baktım hesabımı askıya almışlar. Reklam engelleyicisi yüzünden galiba. NextDNS yüzünden diye düşünüyorum. Tüm dosyalariminda gitti.

@JustEmoBut aylardır reklam engelleyicisi kullanan biri hesabıma bir şey olmadı dedi. Sanırım eşeklik yaptım. GitHub üzerinden uBlock Origin'e bildirken ekran görüntüsünde falixnodes hesabımı belli edecek her şeyi sansürledim.

Ama GitHub'da kiwi browser kullanıyorum demişim. Ekran görüntüsünde Node 1 kullandığımi sansurlememisim. uBlock Origin Config ile beni bulmalarını mümkün mü yoksa başka bir yolla mı anlamışlar.

Son düzenleme:
Reklam engelleyicisi açıkken Add Time butonunu basın algılanıyor. Sabah bı baktım hesabımı askıya almışlar. Reklam engelleyicisi yüzünden galiba. NextDNS yüzünden diye düşünüyorum. Tüm dosyalariminda gitti.

@JustEmoBut aylardır reklam engelleyicisi kullanan biri hesabıma bir şey olmadı dedi. Sanırım eşeklik yaptım. GitHub üzerinden uBlock Origin'e bildirken ekran görüntüsünde falixnodes hesabımı belli edecek her şeyi sansürledim.

Ama GitHub'da kiwi browser kullanıyorum demişim. Ekran görüntüsünde Node 1 kullandığımi sansurlememisim. uBlock Origin Config ile beni bulmalarını mümkün mü yoksa başka bir yolla mı anlamışlar.
FalixNodes bir süredir reklam engelleyicilere karşı bir sistem geliştiriyor kendi sistemleri tespit etmiş muhtemelen.

Falixnodes bir süredir reklam engelleyicilere karşı bir sistem geliştiriyor kendi sistemleri tespit etmiş muhtemelen.

Hocam güzel bir yalan attım inşallah tutar. Discord sunucularında telefondan tam SS attım. GitHub'da attığım SS'de aynı telefon kullandığım belli oluyor. Bende başkasıyla karıştırdiniz herhalde dedim. Ağlama emojisi falan atıp emeklerim boşa gitti denedim. Bakacağız diyorlar. Birdaha ekran görüntülerini hızlı olsun diye kırpmadan paylaşmayacağım.

Discord'dan da bani uçurdular. Sence dosyaları sizdirma gibi birşey yaparlar mı? Uçurum bunları yoksa.

AdGuard sorunu çözmüş. Reklam engelleyicisi algılanmiyor şu an.

Çözüm

Geri
Yukarı