Reklam Engelleyicisi Önerileri

totenritual

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar. Kaliteli bir reklam engelleyicisi arıyorum. AdBlockerPlus kullanıyordum fakat YouTube'da reklamları engellememeye başladı. uBlock Origin kurdum fakat bu uzantı da Sosyal'deki bazı konuları açmıyor.

s1.PNG

Önerebileceğiniz reklam engelleyici var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adguard kullanıyorum memnunun.
Teşekkür ederim, deneyeceğim.
Ben şunların ikisini ortak kullanıyorum birinin engelleyemediğini diğeri engelliyor.

Aynı anda 2 adet reklam engelleyici kullanmayın diyorlar, sorun yaşamıyor musunuz?

Bu uyarıya neden olan şey AdGuard Türkiye filtresi. Filtre çoğu site için gerekli olduğundan, uyarıyı aldığınız konulara girerken geçici olarak kapatın. Reklam yazısından dolayı engelliyor. Bu hatayı bildirmiştim ama AdGuard halen çözmemiş.
Reklam engelleme uzantısı olarak uBlock Origin ve AdGuard daha iyisi yok diyebilirim.
Adblock, Adblock Plus gibi uzantılar ile reklam falan engelleyemezsiniz. Adblock hatta reklam engelleme filtreleri kapalı olarak geliyor. :D @eyre

Evet, aynı anda iki tane reklam engelleyici kullanmayın. Atıyorum AdGuard ya da uBlock Origin çok iyi reklam engelliyor. Ama siz Adblock uzantısını da yanına kurunca, Adblock uzantısını tespit eden siteler reklam engelleyici kapatın diyorlar. Aynı şekilde Opera, Brave, Vivaldi, Slimjet gibi tarayıcıların kendi reklam engelleme ayarlarını da kapatmayı unutmayın.

Merhaba. Kaliteli bir reklam engelleyicisi arıyorum. Adblockerplus kullanıyordum fakat YouTube'da reklamları engellememeye başladı. uBlock Origin kurdum fakat bu uzantı da Sosyal'deki bazı konuları açmıyor.

Eki Görüntüle 940433

Önerebileceğiniz reklam engelleyici var mı?

"Brave browser" adlı bir tarayıcı var duymuşsunuzdur, hem performans bakımından, hem gizlilik bakımından harika bir tarayıcı olduğuna inanıyorum. Reklam engelleyicisi de birçok eklentiden daha iyidir, öneririm. İlginizi çektiyse Brave Browser'ın resmi sitesine bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı