Ali Güngör Windows 7 kullanıyor

• Konuyu başlatan HABAR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 14B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim sürümüm güncel fakat Win7 Wallpaper kullanıyorum. 😀 Nadir rastlanan bir renk aralığına sahipti, bu yüzden değiştirmedim.😀

Bu arada Ali Bey'in sistemi de günceldir muhakkak, BERWAR'ın konuya getirdiği Update bunu destekliyor. 😀

1:08 de ki ekrandaki görüntü windows 10 masaüstü görüntüsü. Windows 7 nerede ve W7'nin neyi var ki...

1:08 de ki ekrandaki görüntü windows 10 masaüstü görüntüsü. Windows 7 nerede ve W7'nin neyi var ki...
Atılan mesajların nereden atıldığı isminizin altında gözüküyor. Mesela siz android bir işletim sistemi ile Google Chorme üzerinde yazmışsınız. :D

Bu sitede ki yöneticilerimiz Windows 10 dışında ki Windows'un işletim sistemleri sık sık tavsiye etmediklerini söylüyorlar.

Atılan mesajların nereden atıldığı isminizin altında gözüküyor. Mesela siz android bir işletim sistemi ile Google Chorme üzerinde yazmışsınız. :D

Bu sitede ki yöneticilerimiz Windows 10 dışında ki Windows'un işletim sistemleri sık sık tavsiye etmediklerini söylüyorlar.
Hatta destek bile sunmuyorlar.

Win10 Ali Güngör'ün Kellesine 1.000.000 dolar koymuş. Ali'nin sonu vahim valla.

Espriyi hesaba katmaz isem eğer çok boş yapılmış. Windows 10 kullanan biri Windows 7 üzerinden foruma giriş yaparsa Win 7 olarak gösteriyor. Benim kendi bilgisayarım Win 10 iken iş yeri bilgisayarımdan bağlandığımdan ötürü Windows 7 görünüyorum. Böyle olması sürekli Windows 10 kullanmıyor anlamına gelmez.Android ile giriş yapsa "Windows 10 yerine Android kullanıyor aman Allah'ım" mı diyeceksiniz?😆

Günlük veya oyun amaçlı kullanımda elbette Windows 10 öneriliyor. Ancak, söz konusu bir iş bilgisayarı olabilir. Mesela kendim Windows 10 kullanıyorum. Ofis bilgisayarında maalesef Windows 7 kullanmak zorundayız. Otomasyon, e-imza, ppt-kep, akis, ekap gibi program ve programların kullanıldığı sayfalar, Windows 10 ile insanı kanser ediyor. Java altyapısıyla, IE 11 ile sorunsuz kullanım sağlıyor ancak. Hatta, Windows 10 ile denememiz neticesinde, 1 yıllık e-imza lisansımız yandı. Bazen özel durumlar oluşabiliyor. Hayat, oyunlardan ibaret değil. :) Ayrıca Windows 7 kullanmak illegal bir durum oluşturmuyor, Microsoft'un yakında desteğini keseceği, eskimiş ve yeni donanımlarla problem yaratacak bir işletim sistemini kullanmayı önermiyorlar hepsi bu. :) Ayrıca yukarıda belirttiğim gibi, mecburi bir kullanım söz konusu ise, ellerinden geldiği kadar yardımcı olacaklarını tahmin ediyorum.

Espriyi hesaba katmaz isem eğer çok boş yapılmış. Windows 10 kullanan biri Windows 7 üzerinden foruma giriş yaparsa Win 7 olarak gösteriyor. Benim kendi bilgisayarım Win 10 iken iş yeri bilgisayarımdan bağlandığımdan ötürü Windows 7 görünüyorum. Böyle olması sürekli Windows 10 kullanmıyor anlamına gelmez.Android ile giriş yapsa "Windows 10 yerine Android kullanıyor aman Allah'ım" mı diyeceksiniz?😆
Windows 7 kullanmak suç mu 😁 😁 Bende de şirkette Windows 7 var. Yapacak bir şey yok. 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı