Ali koç'un yerinde olsaydınız ne yapardınız?

readers

Kilopat
Daha fazla  
Ali koç'un yerinde olsaydınız, takımı bu bataklıktan kurtarmak için alacağınız karar(lar) ne olurdu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok inat etti ama gerçekten hüsran olarak gidiyor. 4 yılın 1 yılını TD'süz geçirmek gerçekten inanılmaz bir başarısızlık.

Low'ü getirirdim. En azından taraftara şunu derdim: Ersun Yanal dediniz Ersun Yanal'ı getirdim, Erol Bulut dediniz Erol Bulut'u getirdim, şimdide Low istiyorsunuz Low'ü getirdim diyebilirdim.

Pereira'nın gideceği belli iken nasıl bu kadar iletişimsizlik, beceriksizlik olabilir bilmiyorum. Babasının şirketi değildir koskoca FENERBAHÇE.
Kesinlikle. Pereira'nın gideceği haftalar öncesinden belliydi. Bielsa ayarında hoca getireceğiz dedikten bir kaç gün sonra kovulan Pereira'yı getirdiğinde sezonun böyle olacağı belliydi zate...

Low'ü getirirdim. En azından taraftara şunu derdim: Ersun Yanal dediniz Ersun Yanal'ı getirdim, Erol Bulut dediniz Erol Bulut'u getirdim, şimdide Low istiyorsunuz Low'ü getirdim diyebilirdim.
Her adımda taraftarı dinleyecekse Başkan olarak sıfatı ne o zaman? Taraftar Ersun diyor Ersun geliyor Ersun gitsin diyor Ersun gidiyor.

Şuan atabileceği en mantıklı adım Löw ile anlaşmak. Gerisi hikaye. En azından yapamazsa Löw yapamadı deriz. Löw'ü getireceksen de tüm yetkiyi adama vereceksin, hiç karışmayacaksın.

Bu takımı edebilirse anca Löw adam eder, başkası bir halt yapamaz. İnşallah, ne yapıp edip Löw'ü getirirler, daha önce FB'ye gelmişliği var zaten, tanıdığı bildiği yer Fenerbahçe onun için.

Kesinlikle. Pereira'nın gideceği haftalar öncesinden belliydi. Bielsa ayarında hoca getireceğiz dedikten birkaç gün sonra kovulan Pereira'yı getirdiğinde sezonun böyle olacağı belliydi zate...

Bir de ısrarla bekliyor. Çok bekliyor taraftarın sabrı kalmıyor ve bir anda pat diye Bielsa seviyesinde hoca gelecek deyip Vitor'u getiriyor. Beklemeden Vitor ile anlaşsa problem yok. Vitor Pereira yoksa kötü hoca değil. Ama o kadar çok bekliyorsan taraftarın sabrı azalıyor ve iyi bir hoca gelecek zannediyor taraftar sonrasında Bielsa seviyesinde gelecek deyince ki Bielsa'ya yıllık maaşı ödeyecek bütçe yok. Nasıl getircekse :). Ali Koç'un sözlerine güvenilmez onu söyleyeyim önce de taraftar istemezse giderim diyordu taraftar yakında Ali Koç'un evini basıcak Ali Koç hala buna bir şey yapmıyor. Yıllardır çöp transferler geliyor ve sürekli hoca değiştirmekten başka yaptığı bir şey yok. Baktı teknik direktör 3,4 maç kaybediyor hemen pat gönderiyor. Maç sonunda da bütün suçu hakem,şansızlığa yüklüyor sonra Fener şampiyon olcak diye açıklama yapıyor taraftarı havaya sokuyor sonra ardı ardına yenilerek şampiyonluk yarışından kopuyor. Tek bu senede yaşanmadı bu olay 2019/2020 sezonunda da bu olay yaşanmıştı. O kadar Fenerbahçe'yi rezil ediyor bir Koç Holding sahibi olarak çıkıpta özeleştiri bile yapmıyor. Kendisine suçlu kim diye sorulunca futbolcular ruhsuz,hakemler berbat,duraklatma dakikaları yanlıştı,şansımız çok kötüydü diye geçiniyor. Hiç özeleştiri bile yok.

Geri
Yukarı