Ali koç'un yerinde olsaydınız ne yapardınız?

Bir de ısrarla bekliyor. Çok bekliyor taraftarın sabrı kalmıyor ve bir anda pat diye Bielsa seviyesinde hoca gelecek deyip Vitor'u getiriyor. Beklemeden Vitor ile anlaşsa problem yok. Vitor Pereira yoksa kötü hoca değil. Ama o kadar çok bekliyorsan taraftarın sabrı azalıyor ve iyi bir hoca gelecek zannediyor taraftar sonrasında Bielsa seviyesinde gelecek deyince ki Bielsa'ya yıllık maaşı ödeyecek bütçe yok. Nasıl getircekse :). Ali Koç'un sözlerine güvenilmez onu söyleyeyim önce de taraftar istemezse giderim diyordu taraftar yakında Ali Koç'un evini basıcak Ali Koç hala buna bir şey yapmıyor. Yıllardır çöp transferler geliyor ve sürekli hoca değiştirmekten başka yaptığı bir şey yok. Baktı teknik direktör 3,4 maç kaybediyor hemen pat gönderiyor. Maç sonunda da bütün suçu hakem,şansızlığa yüklüyor sonra Fener şampiyon olcak diye açıklama yapıyor taraftarı havaya sokuyor sonra ardı ardına yenilerek şampiyonluk yarışından kopuyor. Tek bu senede yaşanmadı bu olay 2019/2020 sezonunda da bu olay yaşanmıştı. O kadar Fenerbahçe'yi rezil ediyor bir Koç Holding sahibi olarak çıkıpta özeleştiri bile yapmıyor. Kendisine suçlu kim diye sorulunca futbolcular ruhsuz,hakemler berbat,duraklatma dakikaları yanlıştı,şansımız çok kötüydü diye geçiniyor. Hiç özeleştiri bile yok.
Ali Koç'un özeti. Seçim zamanı verdiği vaatlerin bir tanesini bile gerçekleştiremedi. Sadece birini gerçekleştirebilseydi, bir kıvılcım verebilseydi, taraftarı arkasına alır gelecek sezonlara birlikte giderdi. Ama adam küçük bir ışık bile vermedi. He pardon, tek tuttuğu söz; "Size şampiyonluk sözü vermiyorum, ama gurur duyacağınız bir Fenerbahçe sözü veriyorum." cümlesindeki "Şampiyonluk sözü vermiyorum." kısmıydı..

Ali koç'un özeti. Seçim zamanı verdiği vaatlerin bir tanesini bile gerçekleştiremedi. Sadece birini gerçekleştirebilseydi, bir kıvılcım verebilseydi, taraftarı arkasına alır gelecek sezonlara birlikte giderdi. Ama adam küçük bir ışık bile vermedi. He pardon, tek tuttuğu söz; "size şampiyonluk sözü vermiyorum, ama gurur duyacağınız bir Fenerbahçe sözü veriyorum." cümlesindeki "şampiyonluk sözü vermiyorum." kıs mıydı?

Tek tuttuğu sözü söz vermeyerek tutmuş olması :).ek olarak şunu merak ediyorum gurur duyacağımız Fenerbahçe Afyon'u uzatmalarda zar zor yenen Fenerbahçe mi?

Kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum fakat yanındaki insanlar yanlış kararlar almasına sebep oluyor. Bu yüzden şirketlerinin başına dönmeli.

Taraftarı dinlemeyi bırakırdım. Fenerbahçe düşmanı gazetecileri stada sokmazdım. Özil-Hoca kavgası durmadan medyaya servis edildi yönetim ne yaptı? Sadece izledi! İyi bir hocaya para kıyıp yoluma bakardım. En az 2 sene süre verirdim sonuçlar ne olursa olsun.

Tek tuttuğu sözü söz vermeyerek tutmuş olması :).ek olarak şunu merak ediyorum gurur duyacağımız Fenerbahçe Afyon'u uzatmalarda zar zor yenen Fenerbahçe mi?
Ali Koç'u açıklayan twit.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Low'ü getirirdim. En azından taraftara şunu derdim: Ersun Yanal dediniz Ersun Yanal'ı getirdim, Erol Bulut dediniz Erol Bulut'u getirdim, şimdide Low istiyorsunuz Low'ü getirdim diyebilirdim.
Getirdikten sonra yapacakları da önemli. Vitor'u getirdi herifin sistemi için adama süre vermedi,istediği topçuları almadı hocaya mobbing yaptırdı ve medyaya yedirdi. Oyuncularla arasındaki bağ koptu iletişim problemleri derken adamı yolladı. Aynı olay Ersun Yanal'a da yapıldı. Adama alternatifi olmayan zayıf kadro verdi, mobbing yaptı ve hocayı yolladı. Kimi getirirse getirsin artık Ali Koç'un başarılı olacağına inanmak zor.

Geri
Yukarı