Alibaba'dan ekran kartı almak güvenli mi?

Flydeei

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, uygun fiyata ekran kartı var. Minimum sipariş adedi de 1 olarak gözüküyor. Ticaret güvencesi olarak alibaba.com siparişlerinizi korur diyor. Buradan ekran kartı almak güvenli midir? Bilenler yardımcı olursa sevinirim çünkü fiyatları gerçekten çok uygun gözüküyor.
Ali Baba Ekran Kartı.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu gözünüzü seveyim hiç internete bakmadınız mı 3080'in fiyatına? Ayrıca ürün ekran kartı değil o ekran kartı modelinin arka plakası bence (detaylı bakamıyorum link olmadığından). 30k fiyata sahip ekran kartını 3k'ya neden satsınlar?
Arkadaşın dediği gibi yani ciddiye alınacak tarafı da yok aslında.

Arkadaşlar, uygun fiyata ekran kartı var. Minimum sipariş adedi de 1 olarak gözüküyor. Ticaret güvencesi olarak alibaba.com siparişlerinizi korur diyor. Buradan ekran kartı almak güvenli midir? Bilenler yardımcı olursa sevinirim çünkü fiyatları gerçekten çok uygun gözüküyor.
Eki Görüntüle 979936

Alibabada çakma ürün satan 2.el satan arzalı satan çok sahtesinden yalanına kadar.

Ben asla güvenmem bir bakın ne yazıyor açıklamada.

Bu kadar agresif olmanıza gerek yok sadece pek bilmediğim ve anlamadığım konuda danışma ihtiyacı duydum.

Adamlar agresif davranmamış burada konu açmadan önce Google sadece RTX 3080 yazıp çıkan fiyatları görsen sahte olup olmadığını anlayacağın şeklinde demek istediler.

Time to source smarter! birde böyle birşey var RX 590, biliyorsunuz miningcilerden ekran kartı kalmıyor bende böyle yerlere bakıp güvenli olup olmadığını soruşturuyorum, yoksa bu stok sorununda etheriumun bu kadar yüksek olduğu zamanda ekran kartına para verilmez. Yurtdışı fiyatlarına bakıyorum.

Eki Görüntüle 979936

Hocam bir düşünün piyasada 10 20 bin TL'lerde gezen ekran kartlarını adamlar neden 3000 TL'ye satsın saçma yani bence hiç almayın fiyatlar gerçekçi gelmedi bana.
Ayrıca:

1618736425388.png

Yeni konular

Geri
Yukarı