Alienware 24.5" AW2521H alınır mı?

Dell 27" AW2720HF 1ms 240Hz Full HD HDMI DP FreeSync IPS Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da hocam aklımda bu modelde var ama bunun paneli 350cd/m2 parlaklık sunuyor. 2 bin lira fiyat farkında değer gibime geldiği için konu açtım ve cevap verdiğiniz mesajı tekrardan düzenledim okursanız mutlu olurum.

Hocam attığınız model güzele benziyor isterseniz bu modele de bakabilirsiniz 280Hz 400cd/m2.

Hocam bu modelin Technopat incelemesini okumuştum 35ms falan diyorlardı vazgeçtim.
Alienware monitörler gerçekten güzeller hem görüntü olarak hem kalite olarak.
An itibari ile bu monitörü İtopya.com üzerinden 5.499 liraya almış bulunuyorum. Konuma cevap veren herkese teker teker teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam bu modelin Technopat incelemesini okumuştum 35ms falan diyorlardı vazgeçtim.
Alienware monitörler gerçekten güzeller hem görüntü olarak hem kalite olarak.
An itibari ile bu monitörü İtopya.com üzerinden 5.499 liraya almış bulunuyorum. Konuma cevap veren herkese teker teker teşekkür ederim.

Ensar Bey ürün elinize ulaştıysa görüşlerinizi alabilir miyim? Almayı düşünüyorum. Teşekkürler

Ensar bey ürün elinize ulaştıysa görüşlerinizi alabilir miyim? Almayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Hocam ürün elime ulaştı 3-4 gündür kullanıyorum. 360Hz gerçekten çok güzel bir his veriyor her şey çok akıcı. Paneli Fast IPS diye geçiyor gerçekten güzel ve kaliteli bir panel. Ben oyun profillerini çok beğendim oyuna girerken arkadaki tuşlardan paneli G-Sync e-sports moduna geçiriyorum Black ekolayzır ayarıyla kendi oynuyor güzel bir mod öneririm. Arkadaki RGB ışıklar çok hoşuma gitti Philips Hue gibiler ve ortama çok hoş bir hava katıyorlar kısacası öneririm.

Dosya Ekleri

• 20210510_002852.jpg
    20210510_002852.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 311
  • 20210510_002556.jpg
    20210510_002556.jpg
    164,2 KB · Görüntüleme: 319
Hocam ürün elime ulaştı 3-4 gündür kullanıyorum. 360Hz gerçekten çok güzel bir his veriyor her şey çok akıcı. Paneli Fast IPS diye geçiyor gerçekten güzel ve kaliteli bir panel. Ben oyun profillerini çok beğendim oyuna girerken arkadaki tuşlardan paneli G-Sync e-sports moduna geçiriyorum Black ekolayzır ayarıyla kendi oynuyor güzel bir mod öneririm. Arkadaki RGB ışıklar çok hoşuma gitti Philips Hue gibiler ve ortama çok hoş bir hava katıyorlar kısacası öneririm.
Çok teşekkür ederim. Siparişimi verdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı