Alienware 24.5" AW2523HF 360Hz Monitörde Takılmalar Oluyor

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 5 5600X

GPU: GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER GAMING OC 6GB

Motherboard: ASUS Prime B450M-A II

RAM: GSKILL 16GB (8x2GB) Ripjaws V Red 3000MHz CL16

SSD: XPG SX8200 PRO 512GB

Case & PSU: THERMALTAKE V200 600W 80Plus

Monitor: ASUS TUF GAMING 24.5" VG258QM 280Hz 0.5ms
Merhaba,
İki gün önce 1 yıllık monitörümü ASUS TUF Gaming 24.5" VG258qm 280Hz 0.5ms satıp yeni bir monitör Alienware 24.5" AW2523HF 360Hz 0.5ms aldım. Fakat nedense ekran Full HD gibi gelmiyor, sanki bilgisayardaki yazılar bulanıkmış gibi geliyor, ara sıra takılmalar geriye atmalar hissediyorum, ekranın altına doğru kulağımı yaklaştırdığımda ince bir tiz sesi alıyorum ve 280Hz den 360Hz e geçtiğimi hiç hissedemiyorum. Sizce bunlar nelerden kaynaklanıyordur ne yapamam gerekiyor, sorunu en kısa sürede çözmem gerekiyor çünkü işim gereği monitöre ihtiyacım var. Neler yapmamı önerirsiniz bilen birileri yardımcı olabilirse çok mutlu olurum. Teşekkürler...

bilgisi olan yok sanırım. ben de aldım kargoda suan, bakalım ne olacak.. takılma şeyden olabilir oynadığın oyunda 360hz den daha düşük fps alıyorsan ve freesync kapalıysa.. gibi sistemini yaz bahset ki bilgi verecek olan daha sağlıklı bilgi versin

bilgisi olan yok sanırım. ben de aldım kargoda suan, bakalım ne olacak.. takılma şeyden olabilir oynadığın oyunda 360hz den daha düşük fps alıyorsan ve freesync kapalıysa.. gibi sistemini yaz bahset ki bilgi verecek olan daha sağlıklı bilgi versin
sistemim profilimde mevcut, 360hzden daha düşük almıyorum, fps oynadığım için elbette freesync kapalı olması gerekmekte, kargonuz ulaştığında deneyimlerinizi, sorun yaşayıp yaşamadığınızı yazarsanız sevinirim.

sistemim profilimde mevcut, 360hzden daha düşük almıyorum, fps oynadığım için elbette freesync kapalı olması gerekmekte, kargonuz ulaştığında deneyimlerinizi, sorun yaşayıp yaşamadığınızı yazarsanız sevinirim.
problemin devam ediyor öyleyse? tabi ki paylasacagım bi gelsin, daha kargoya cıkmadı merak ve endişe içinde bekliyorum. sorununu cözersen paylasır mısın sen de

problemin devam ediyor öyleyse? tabi ki paylasacagım bi gelsin, daha kargoya cıkmadı merak ve endişe içinde bekliyorum. sorununu cözersen paylasır mısın sen de
maalesef devam ediyor, dell firmasını arayarak durumdan bahsettim yaşadığım sorunları fotoğraf ve video ile iletmemi istediler, ilettim şu an beklemedeyim… umarım sizin ürününüz sağlam gelir…

monitoru nereden almıstınız ? merak ettim. sorayım hem konu guncellensın

monitoru nereden almıstınız ? merak ettim. sorayım hem konu guncellensın
itopya acıbadem şubesinden almıştım, yarın da gidip değişim talep edeceğim değişim yapmazlarsa iade edeceğim

daha monitör eline geçmeden kargo dan memnun kalmadım. halen teslim edilmedi, cumartesi aradım, müşteri hizmetleri şubeden teslim olmuyor pazartesi adresinize teslim edileceğini söyledi, bugün sabahtan baktım dağıtımda görünüyordu akşam baktım semt dağıtım günü dışında olduğu için edilemedi diyor. sacmalıklar başladı ya can sıkıcı pişman olmam umarım ya

madem dağıtım günü dışında neden dağıtımda ve gelecek diyorlar ? boşu boşuna işlerimi iptal ettim. oysa çok detaylı bilgi veriyorlar diye iyi bir kargo firması demiştim üzücü.

Hocam hangi oyunu oynuyorsunuz o sistemle?
bana sorduysan, steam pubg oynuyorum şimdilik fps oyuncusuyum yüksek hz önemli benim için

benim monitor geldi sorunsuz çıktı, ölü pixel veya tuhaf sesler duymadım ilk kullanımda güzeldi, uzun kullanımda da sorunsuz olur umarım bakalım. siz ne yaptınız sonuç var mı?

bu arada kargoda sorun yaşadım ama telefon üstüne telefon açarak bırakmadım peşini sanırım ondan sebep çözüldü ve kargom geldi. siz monitörü mağazadan kendiniz mi aldınız acıbadem şubesi? test ediliyordu mağaza da ama ondan aklıma geldi

Dosya Ekleri

• 00FC8B81-28C1-4793-8B77-B0695054664E.png
    00FC8B81-28C1-4793-8B77-B0695054664E.png
    272,5 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:

Geri
Yukarı