Alienware 24.5" AW2523HF 360Hz Monitörde Takılmalar Oluyor

madem dağıtım günü dışında neden dağıtımda ve gelecek diyorlar ? boşu boşuna işlerimi iptal ettim. oysa çok detaylı bilgi veriyorlar diye iyi bir kargo firması demiştim üzücü.

bana sorduysan, steam pubg oynuyorum şimdilik fps oyuncusuyum yüksek hz önemli benim için

benim monitor geldi sorunsuz çıktı, ölü pixel veya tuhaf sesler duymadım ilk kullanımda güzeldi, uzun kullanımda da sorunsuz olur umarım bakalım. siz ne yaptınız sonuç var mı?

bu arada kargoda sorun yaşadım ama telefon üstüne telefon açarak bırakmadım peşini sanırım ondan sebep çözüldü ve kargom geldi. siz monitörü mağazadan kendiniz mi aldınız acıbadem şubesi? test ediliyordu mağaza da ama ondan aklıma geldi
Sabah almayı düşünüyorum deneyimleriniz nasıl?

Hocam Asus pg259qnr ile arasındaki fiyat farkı baya kapandı isterseniz asusa bı bakın.
Evet bugün her sitede bir indirim oldu, vatandan yarın alabilirim hazır kutu varmış akşam üzeri arayıp sordum. Ancak herkes alienware dedi yorumlarda asus alınca pişman olur muyum bilemedim, ne düşünüyorsun? :)

Ben ASUS 360Hz monitörünü bir zaman kullandım. Galiba 360Hz monitörlerde biraz bulanıklık durumu var. Çünkü daha önce 144Hz 165Hz 240Hz 280Hz monitörlerde kullandım. Bunları 1080p çözünürlükte kullandım. Fakat nedense 360Hz monitörde 1080p çözünürlük sanki keskin değil sanki biraz blur efekti var gibi geliyordu. Hatta acaba sadece ASUS modelinde mi problem var diye düşündüm. Sonra araştırana kadar falan gözlerim alışmıştı. Şimdi görüyorum ki 360Hz monitörlerde olan bir durum sanırım. Ya da ben yanılıyorum belki de bu bir problem. Ama ben takılma durumu yaşamamıştım.

Sabah almayı düşünüyorum deneyimleriniz nasıl?

Sorunsuz elime ulaştı, monitor sorunsuz çıktı kullanıyorum, renk canlılığı vs beni tatmin ediyor ki ben görüntü güzelliğine bakan biri değilim. 2K dan geçen biriyim oyüzden kıyaslama yapamam.
Düşünün asus 170hz 2K 27" monitorüm varken gidip alirnware 360hz yi aldım. Çünkü bana hz lazım mümkün olan en yüksek hz. Hatta tn panel de alabilirdim ama bu fast ıps olduğu için tn paneli aratmaz diye tn almadım.
Kısaca fps oyuncusuysan ve gecikme olmamasına en önemlisi hz / fps dengesine önem veriyorsan harika olur.

Ben pubg oynuyorum ama oyunda 360fps üzeri alamıyorum yani aslında ben 240hz alsam da olurmuş, buyüzden şuan 240hz 2k monitör bulursam almayı düşüneceğim. Ama oyundan stabil sekilde 360 üzeri fps alsaydım kesinlikle düşünmezdim. Aslında yine de düşünmeyebilirim. Birgün 360fps alacak sistem yada oyuna geçersem monitorden yana içim rahat olacak gelecege yatırım gibi😂 Memnunum yani

Evet bugün her sitede bir indirim oldu, vatandan yarın alabilirim hazır kutu varmış akşam üzeri arayıp sordum. Ancak herkes alienware dedi yorumlarda asus alınca pişman olur muyum bilemedim, ne düşünüyorsun? :)
Hocam ben de baya araştırdım alienware de hafif bobin sesine benzer bı ses çıkabiliyormus zaten aralarında pek fark yok asusun kalitesine güvenip onu aldım.

Hocam ben de baya araştırdım alienware de hafif bobin sesine benzer bı ses çıkabiliyormus zaten aralarında pek fark yok asusun kalitesine güvenip onu aldım.
3 saat önce bende Vatandan asusu aldım eve daha gidemedim, gidip kuracağım dostum. İkimizde kullanımdan sonra fikirlerimizi buradan paylaşalım :) Bildiğin veya yapılması gereken ayar falan varsa bildir lütfen.. :)

Geri
Yukarı