Alienware AW2521HFa mı, ViewSonic XG270 mi?

Bütçe
6500

Untethered

Hectopat
Yer
türkiye
Daha fazla  
Meslek
ısıtmak soğutma iklimlendirme
Arkadaşlar 2 monitör arasında kaldım. Fakat en iyi 1080p monitörü arıyorum. 6000-6500 TL arası aradığım özellikler aşağıda yazacağım.
  • 1 ms GtG.
  • IPS
  • Işık sızması minimum.
  • FreeSync Premium ve G-SYNC
  • 240 Hz.
  • 400 parlaklık.

Piyasanın en iyi 240 Hz monitörü lazım bana.

En iyi 1080P'yi arıyorum diyorsun fakat bütçen "en iyi"ler için düşük kalıyor. Hem en iyisi olsun hem ucuz olsun olmuyor.
Bütçene göre en iyisi ViewSonic. Dell'de iyi fakat rtings incelemesinde ViewSonic çok daha önde. Alternatif olarak Asus'un VG259QM monitörü var. Fakat renk gamutu Asus'ta düşük.

En iyi 1080P'yi arıyorum diyorsun fakat bütçen "en iyi"ler için düşük kalıyor. Hem en iyisi olsun hem ucuz olsun olmuyor.
Bütçene göre en iyisi ViewSonic. Dell'de iyi fakat rtings incelemesinde ViewSonic çok daha önde. Alternatif olarak Asus'un VG259QM monitörü var. Fakat renk gamutu Asus'ta düşük.
En iyi Öner ozaman bakiyim kaç para imiş

En iyi Öner o zaman bakayım kaç para imiş

En iyi midir bilmem ama "top" bir monitör. Daha iyileri de mevcut. Fakat uçmaya gerek yok. Bu bütçelerde yüksek çözünürlü monitör alınır çünkü.

En iyi midir bilmem ama "top" bir monitör. Daha iyileri de mevcut. Fakat uçmaya gerek yok. Bu bütçelerde yüksek çözünürlü monitör alınır çünkü.
Bu monitörü biliyorum dedin gibi pahalı xg270 veya alienware bakalım.

Bu monitörü biliyorum dedin gibi pahalı XG270 veya Alienware bakalım.

Bak Dell Alienware AW2521HF Review

ViewSonic birçok alanda önde. Bu seni arada bırakır. Çünkü Dell bana göre monitör sektöründe daha başarılı. Fakat model bazında incelendiğinde ViewSonic ağır basıyor. Karar senin.

En iyisi XL2546K fakat bütçene sığmaz ve IPS değil.

Ben bu modeli kullanıyorum sorun varsa cevaplarım:

Son düzenleme:
En iyisi XL2546k fakat bütçene sığmaz ve IPS değil.

Ben bu modeli kullanıyorum sorun varsa cevaplarım:

Hocam bende o monitörden vardı TN istemiyorum artık. IPS'e geçeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı