Alienware M15 R4 RTX3070 sistem nasıldır?

Bütçe
1800$
Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam efsane soğutma 100 derece görüyor haberiniz olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Anlık olarak 100 derece görüyor hocam yoksa oyun boyunca 86 ile 96 arasında gidip gelmiş. Anlık benim işlemcim İntel Core İ7 10870H'da Apex Legends'de 96 derece görüyor ama hemen sonra 90 derece oluyor. En azından DELL G5 Ryzen Edition gibi değil, o da Alienwere kasası kullanıyor ama sabit 98 ile 103 derece alıyor.

Hocam bu arada araştırdım; aynı dediğim gibi kaplama ismiymiş, yani renk ile alakalı ekstra bir şakası yok.
Tamamdır hocam saolun.
Turbo mod acik değilmiş
Anlık olarak 100 derece görüyor hocam yoksa oyun boyunca 86 ile 96 arasında gidip gelmiş. Anlık benim işlemcim İntel Core İ7 10870H'da Apex Legends'de 96 derece görüyor ama hemen sonra 90 derece oluyor. En azından DELL G5 Ryzen Edition gibi değil, o da Alienwere kasası kullanıyor ama sabit 98 ile 103 derece alıyor.
Zaten videoda turbo mod acik değilmiş balancedmis

Yeni konular

Geri
Yukarı