Aliexpress 47 gündür sipariş gelmedi

ibrahimhoke

Hectopat
Daha fazla  
Aliexpress'ten aldığım ürün tam 1 aydır olduğu yerde duruyor. Alalı 47 gün oldu. Satıcıya yazdım, cevap vermedi. Birkaç gün daha gelişme olmazsa iptal etmek istiyorum. Nasıl edebilirim, edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcılar koruma günü verirler. Eğer ki ürün Türkiye'ye gelmemişse ve 10 günden az kaldıysa koruma süresi. İptal et kardeşim, anlaşmazlık aç. Aliexpresste dolandırılma şansın düşük. Sistem korumalı çünkü. Anlaşmazlık açıp delilleri sunduktan sonra. Onaylandığında paran geri gelecek.

Satıcının linkini atar mısınız? Dolandırıcı satıcılar var çünkü, tespit etmek için soruyorum.

Onun haricinde takip kodunuzu bu siteler aracılığı ile yazıp kontrol eder misiniz?

Satıcının linkini atar mısınız? Dolandırıcı satıcılar var çünkü, tespit etmek için soruyorum.

Onun haricinde takip kodunuzu bu siteler aracılığı ile yazıp kontrol eder misiniz?

Satıcı burada.
İlk sitede Letonya'da olduğu yazıyor, ikinci sitede bulunamadı yazıyor fakat Letonya'da olup Türkiye'ye geleceğini gösteriyor, üçüncü sitede de ilk sitedeki gibi Letonya'da In Transit olarak gösteriyor. Kargo numarasını konuya yazmıştım fakat silinmiş sanırım. UB242217131LV numara.
Teşekkürler cevaplarınız için. Sanırım 75 belki 90 güne kadar beklerim zaten acelem yok, gelirse gelsin.

Kargo personeli binlerce kargodan, yüzlercesini sisteme okutamayabiliyor yoğunluktan dolayı sizinki de okunmadan geliyor olabilir.

Satıcı burada.
İlk sitede Letonya'da olduğu yazıyor, ikinci sitede bulunamadı yazıyor fakat Letonya'da olup Türkiye'ye geleceğini gösteriyor, üçüncü sitede de ilk sitedeki gibi Letonya'da In Transit olarak gösteriyor. Kargo numarasını konuya yazmıştım fakat silinmiş sanırım. UB242217131LV numara.
Teşekkürler cevaplarınız için. Sanırım 75 belki 90 güne kadar beklerim zaten acelem yok, gelirse gelsin.
Hocam kargonuz takipsiz. Bu yüzden izlenemiyor :

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2021-05-03_001208_track24.net.png
    Opera Anlık Görüntü_2021-05-03_001208_track24.net.png
    28 KB · Görüntüleme: 44

Yeni konular

Geri
Yukarı