Aliexpress Asus GTX 750 alınır mı?

Aynı kartı ben aldım, tecrübelerimi aktarayım.

Öncelikle kartlar ikinci el ve kozmetik sorunları olabiliyor. O yüzden çok bir şey beklemeyin.

İkinci olarak, termal macunu istisnasız her gelen kartta berbat halde geliyor ve sıcaklıklar çok yüksek oluyor. Termal macunu değiştirdiğiniz zaman kart buz gibi çalışıyor, hiçbir sorun kalmıyor.

Üçüncü sorun, bu sorun sadece bende vardı, ekran kartından çok çok ince bir gövdesinde titreme sesi vardı. Ben bu sorunu vida bağlantıları arasına sünger koyarak aştım, şu an kartta hiçbir problem yok. Aslında bu sorun da yoktu ama, kasa yatay konuma gelince ufacık böyle bir titreme sesi vardı. Boş vaktimde düzelttim böylece.

Günün sonunda 200 TL'ye almış oldum, ben memnun kaldım.

Aynı kartı ben aldım, tecrübelerimi aktarayım.

Öncelikle kartlar ikinci el ve kozmetik sorunları olabiliyor. O yüzden çok bir şey beklemeyin.

İkinci olarak, termal macunu istisnasız her gelen kartta berbat halde geliyor ve sıcaklıklar çok yüksek oluyor. Termal macunu değiştirdiğiniz zaman kart buz gibi çalışıyor, hiçbir sorun kalmıyor.

Üçüncü sorun, bu sorun sadece bende vardı, ekran kartından çok çok ince bir gövdesinde titreme sesi vardı. Ben bu sorunu vida bağlantıları arasına sünger koyarak aştım, şu an kartta hiçbir problem yok. Aslında bu sorun da yoktu ama, kasa yatay konuma gelince ufacık böyle bir titreme sesi vardı. Boş vaktimde düzelttim böylece.

Günün sonunda 200 TL'ye almış oldum, ben memnun kaldım.
İhtiyacım olana her şeye cevap vermişsiniz çok teşekkür ediyorum

Geçen bir Gtx 650 bir tane de Hd 7770 aldım. 7770 in fanı gövdeden kısa sürede koptu.
Farklı soğutucu taktım bir kaç gün sonra da görüntü gitti bozuldu kart.
Yani gelecek kartın durumu hiç bir zaman kesin sağlam ya da bozuk demek zor. Ne kadar ömrü oalcağını da kestirmek zor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı