Aliexpress'ten GTX 750 1G alınır mı?

timekiller

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Benim bilgisayarımda GT730 2GB takılı fakat ben bu kartı değiştirmek istiyorum. Ekran kartı fiyatları çok yükseldiğinden dolayı bir arkadaşım bana bu kartı gösterdi (link aşağıda). Fiyat çok uygun fakat daha önce buradan hiç alışveriş yapmadığım için çekincelerim var. Dolandırıcı olabilir mi? Ürün arızalı şekilde gelirse ne yapmam gerek? Ve tabii ki de: Sizce bu kartı almaya değer mi?

Tahmini Teslimat Zamanı

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle zarar gördü yada farklı bir sebepten dolayı bozuldu. Zaten müşteri memnun olmazsa para iadesi var.
Kardeşim sana çalışır halde geldiyse ve istediğin performansı veriyorsa ne mutlu sana, ne mutlu bize. Ama bu sitelerde dolandırıcı çok, sana gelmedi başka birine geldi. İade istersin cevap vermezler suçu size atarlar. Mutlaka yurt dışından gelen bir donanımı açarken kanıt olarak video alın ve test edin. Başlıktada NVİDİA'yı nVidia olarak yazmış, pek güvenemedim.

1GB bellek kullanan 750 yok sanırım. 2 GB değil miydi?

Screenshot_5.png
nVIDIA nın sitesinde gtx 750 1 gb olarak gözüküyor hemen dolandırıcı demesinler :D

Screenshot_20180606-155456.jpeg
Ürün bana yaklaşık 260 TL'ye geldi. Sorunsuz çalışıyor. Ve gerçek performansı alabiliyorum. Orijinal GTX750 1 GB bile olsa kendini oyunlarda gösteriyor. GTA 5'i Xeon E5450 işlemci ile en yüksek ayarlarda 30-35 FPS oynuyorum. Dolandırıcı diyen arkadaşlara gelsin [emoji12]

Eki Görüntüle 305025Ürün bana yaklaşık 260 TL'ye geldi. Sorunsuz çalışıyor. Ve gerçek performansı alabiliyorum. Orijinal GTX750 1 GB bile olsa kendini oyunlarda gösteriyor. GTA 5'i Xeon E5450 işlemci ile en yüksek ayarlarda 30-35 FPS oynuyorum. Dolandırıcı diyen arkadaşlara gelsin [emoji12]

İşlemcide mi Aliexpress?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı