Aliexpress'ten GTX 750 1G alınır mı?

timekiller

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Benim bilgisayarımda GT730 2GB takılı fakat ben bu kartı değiştirmek istiyorum. Ekran kartı fiyatları çok yükseldiğinden dolayı bir arkadaşım bana bu kartı gösterdi (link aşağıda). Fiyat çok uygun fakat daha önce buradan hiç alışveriş yapmadığım için çekincelerim var. Dolandırıcı olabilir mi? Ürün arızalı şekilde gelirse ne yapmam gerek? Ve tabii ki de: Sizce bu kartı almaya değer mi?

Tahmini Teslimat Zamanı

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Benim bilgisayarımda GT730 2GB takılı fakat ben bu kartı değiştirmek istiyorum. Ekran kartı fiyatları çok yükseldiğinden dolayı bir arkadaşım bana bu kartı gösterdi (link aşağıda). Fiyat çok uygun fakat daha önce buradan hiç alışveriş yapmadığım için çekincelerim var. Dolandırıcı olabilir mi? Ürün arızalı şekilde gelirse ne yapmam gerek? Ve tabii ki de: Sizce bu kartı almaya değer mi?

Tahmini Teslimat Zamanı
Alışveriş yapacağınız sitede GT 730 gibi günümüz oyunları için yetersiz ekran kartlarını alıp GTX 750 gibi ekran kartının Bios'unu kopyalayarak satıyorlar. Paranıza yazık olur hem de gümrüğe takılır 21 Dolar sınırını aşmış.

Alışveriş yapacağınız sitede GT 730 gibi günümüz oyunları için yetersiz ekran kartlarını alıp GTX 750 gibi ekran kartının Bios'unu modlayarak satıyorlar. Paranıza yazık olur hem de gümrüğe takılır 21 Dolar sınırını aşmış.
evet böyle bir şey duymuştum, yazılımlarda gtx 750 yazıyor performans gt 730 civarında çıkıyor. almanızı önermem @timekiller

Kardeşim ben sipariş ettim bugün 1 gibi geldi satıcı güvenilir alabilirsin.
(Gümrüğe takılmadı. )
Ve sınır 21 dolar değil 22 euro.

Tahmini Teslimat Zamanı
Bunu alabilirsiniz: Gtx 750 cok temiz - Gigabyte Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 554672299

Dosya Ekleri

• Ekran Kartı.jpg
    Ekran Kartı.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 154
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı