AliExpress iadeyi doğru yapmadı

niu

Hectopat
Evet arkadaşlar, dün bu saatlerde bir şey sipariş ettim ve ettiğim gibi siparişim kapandı. Fakat param geri iade edilmedi. Ben de birkaç başlık okuyup desteğe mesaj attım. Bu hafta veya 20 gün içerisinde para size iade edilecektir falan dediler. Ve yatağa yatıp uyudum. Sabah kalktıktan sonra öğlen zamanı hesabınıza para geldi mesajı geldi. Hemen iade bu kadar hızlı mı yapıldı falan diye girdim merakla. Fakat benim alışverişim toplamda 148.5 tutmasına rağmen adamlar 14.90 gibi komik bir para göndermiş. Desteğe mesaj atamıyorum sanırım şu an ve bir yanlışlık mı oldu yoksa böyle kesik kesik mi atıyorlar diye size sormak istedim. Bilenler yardımcı olursa çok memnun olurum.

Taksitli işlem mi yapmıştınız?

Hayır.
Arkadaşlar Amazon değil AliExpress olacak.

Evet arkadaşlar, dün bu saatlerde bir şey sipariş ettim ve ettiğim gibi siparişim kapandı. Fakat param iade edilmedi. Ben de birkaç başlık okuyup desteğe mesaj attım. Bu hafta veya 20 gün içerisinde para size iade edilecektir falan dediler. Ve yatağa yatıp uyudum. Sabah kalktıktan sonra öğlen zamanı hesabınıza para geldi mesajı geldi. Hemen iade bu kadar hızlı mı yapıldı falan diye girdim merakla. Fakat benim alışverişim toplamda 148.5 tutmasına rağmen adamlar 14.90 gibi komik bir para göndermiş. Desteğe mesaj atamıyorum sanırım şu an ve bir yanlışlık mı oldu yoksa böyle kesik kesik mi atıyorlar diye size sormak istedim. Bilenler yardımcı olursa çok memnun olurum.

O anki stresle artık ne yazdıysam :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı