Aliexpress Kargo 16 Gündür Gelmiyor

enes acu

Kilopat
Geçen ayın 25'inden beri menşei ülkesinden yola çıktı diyor arkadaşlar kargom 16 gündür bu şekilde yani China post yoluyla geliyor. Türkiye'ye gelip gelmediğini anlayamaz mıyım?

Screenshot_20190511_152057.jpg

Hocam bunlar Türkiye'ye girince farklı bir takip kodu ile takip ediyorsun. Bir sitesi vardı kendi takip kodunu yazıyorsun o çeviriyor. Zaten PTT'dekilerde o kodu istiyor. O kodu al. PTT'den takip et. Yoksa geldikten sonra almazsan kısa bir zamanda hemen geri gönderiyorlar. Benim hiç 15 günü geçen siparişim olmadı ama olmayacak birşey de yok. Önemli olan gelince kaçırma.

Aşağıda tahmini teslimat süresi yazıyor. Hemen gelmesini bekleme 2 aya kadar varabiliyor gelme süresi.
16 gündür menşei ülkesinden yola çıktı diyor, ülkemize giriş yaptığında orası değişmeyecek mi? Ya da China post gönderileri Türkiye'de takip mi edemiyorum? Merak ettiğim şey bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Endişelenmeyin. Ben geçen ayın 23'ünde sipariş vermiştim ve kargo daha dün Türkiye'ye gelmiş. Kargonuzu şuradan takip edin ve ekran görüntüsünü burada paylaşın;

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı