Çözüldü AliExpress kargo durumu 3 gündür "Yola çıkış ulaşım merkezine vardı." gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zinggcrs

Centipat
Daha fazla  
3 gündür yola çıkış ulaşım merkezinde gözüküyor, 1 hafta oldu sipariş vereli. Şu an uçakta mıdır? Kargom kaybolmuş mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır. Uluslararası gönderilen paketler yurt içinde olduğu kadar hızlı hareket etmiyor. Sabır. :)
Ben de sizler gibi aynı durumdaydım, 9 gün sonrasında ürünüm yola çıktı ve dün itibariyle ülke topraklarına giriş yapabildi. 11.11 ve kara cuma indirimleri sebebiyle yaşanan yoğunluk sebebiyle gönderimler bu kadar ertelendi muhtemelen, biraz daha beklemeniz gerek.
Eki Görüntüle 2032584
Ben de kargomu yaklaşık birkaç saat önce teslim aldım, darısı bekleyen üyelerimizin başına :). Süreci merak edenler için aşağıya fotoğraf bırakıyorum;

1701691198028.png

Ben de kargomu yaklaşık birkaç saat önce teslim aldım, darısı bekleyen üyelerimizin başına :). Süreci merak edenler için aşağıya fotoğraf bırakıyorum;

Eki Görüntüle 2041012

Şu an TR'ye geliyor benim kargo. Sizden baktımda geldikten sonra 15 gün daha beklemişsiniz. Bende de öyle olacak gibi. Klavyeye bir kavuşamadık yolda eskidi resmen.

Şu an TR'ye geliyor benim kargo. Sizden baktımda geldikten sonra 15 gün daha beklemişsiniz. Bende de öyle olacak gibi. Klavyeye bir kavuşamadık yolda eskidi resmen.
Önceki sayfada belirttiğim gibi, geçen haftalarda olan 11.11 ve kara cuma indirimleri sebebiyle kargolar muhtemelen bu kadar aksadı. Bu saatten sonra gelecek ürünler için ne olur bilemem fakat, umarım benim kadar beklemezsiniz :).

Geri
Yukarı