Çözüldü AliExpress kargo durumu 3 gündür "Yola çıkış ulaşım merkezine vardı." gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zinggcrs

Centipat
Daha fazla  
3 gündür yola çıkış ulaşım merkezinde gözüküyor, 1 hafta oldu sipariş vereli. Şu an uçakta mıdır? Kargom kaybolmuş mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır. Uluslararası gönderilen paketler yurt içinde olduğu kadar hızlı hareket etmiyor. Sabır. :)
Çok şükür uzun mesafeli nakliyet merkezinden 4 gün sonra gümrüğe girdi yeni. Diğer arkadaşlara göre biraz kısa bekledi galiba ürünün boyutuyla alakalı.

Sizin 24 Kasım şiparişi benim 3 Aralık siparişi aynı gün uzun mesafeli nakliyat merkezine varmış fakat sizinki daha hızlı gümrük muayenesine başlamış. Bakalım orada ne kadar kalacak.

Bende 10 gündür bekliyorum bakalım ne zaman girecek.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-12-12-17-23-35-996_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
    Screenshot_2023-12-12-17-23-35-996_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 116
Arrived at linehual Office Türkiye'de mi oluyor? Cainiao sitesinde Türkiye'de görünüyor AliExpress üzerinde Çin'de görünüyor anlamadım.

Linehaul Çinlilerin havaalanı deposu için kullandığı bir tabir. Daha önceki adımlarda Departure falan yazıyor mu? Öyleyse Türkiyededir.

Ama 6 Aralıktan bugüne Türkiye'ye ulaşması pek mümkün görünmedi bana.

6 Aralıktan beri gümrükte bekliyor.
Eki Görüntüle 2049956

Bunu satıcı akıllılık edip takipsiz kargoyla yollamış olabilir. Şu an çoktan PTT'nin elinde olabilir.

Takipsiz kargo sisteme farklı kodla giriliyor ama PTT sitesinde bu kodu sorguladınız mı?

Son düzenleme:
Linehaul Çinlilerin havaalanı deposu için kullandığı bir tabir. Daha önceki adımlarda Departure falan yazıyor mu? Öyleyse Türkiyededir.

Ama 6 Aralıktan bugüne Türkiye'ye ulaşması pek mümkün görünmedi bana.

Bunu satıcı akıllılık edip takipsiz kargoyla yollamış olabilir. Şu an çoktan PTT'nin elinde olabilir.

Takipsiz kargo sisteme farklı kodla giriliyor ama PTT sitesinde bu kodu sorguladınız mı?
Tüm kodları PTT sitesinden kontrol ettim. Sonuç çıkmadı. Satıcı ile irtibata geçsem bana yardımcı olabilir mi? Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Kargoyu birkaç saat önce teslim aldım birazdan açacağım. Benim kumarım burada biter yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
Edit: Dünyanın 8. Harikası yeminle müthiş. Basma hissiyatı bambaşka bir deneyim yaşatıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20231213_124946.jpg
    IMG_20231213_124946.jpg
    190,8 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Satıcı pek ilgilenmiyor genelde ama denemekten zarar gelmez.

Parcelapp gibi sitelerden ek bilgi görebilirs
Kargoyu birkaç saat önce teslim aldım birazdan açacağım. Benim kumarım burada biter yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
Edit: Dünyanın 8. Harikası yeminle müthiş. Basma hissiyatı bambaşka bir deneyim yaşatıyor.
Ne marka aldınız. Ben de yunzi AL71 aldım onu bekliyordum.

Satıcı pek ilgilenmiyor genelde ama denemekten zarar gelmez.

Parcelapp gibi sitelerden ek bilgi görebilirsiniz.
Satıcı ile irtibata geçtim. Hızlandırmak için nakliye şirketi ile görüşeceklerini söylediler. Yardım için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı