Aliexpress kargo süresi

20 günde geldiği de oluyor, 50 günde gelmediği de. Biraz şansınıza kalmış. Kargo takipli ürün siparişlerim ortalama 20-25 gün içerisinde geldi fakat kargo takibi olmayan ürünlerimin bir kısmı hiç gelmedi, bir kısmı yaklaşık 45-50 gün civarında geldi.

20 günde geldiği de oluyor, 50 günde gelmediği de. Biraz şansınıza kalmış. Kargo takipli ürün siparişlerim ortalama 20-25 gün içerisinde geldi fakat kargo takibi olmayan ürünlerimin bir kısmı hiç gelmedi, bir kısmı yaklaşık 45-50 gün civarında geldi.
Aliexpressin 90güne gelmezse para iadesi var Gümrüğe ulaşmış ürürün 50 günde gelmesi çok abartı değil mi ?

1 Liraya zamanında yüzük almıştım 2-3 sene oluyor :D biz gidip alabiliyor muyuz.

Aliexpress'in 90güne gelmezse para iadesi var gümrüğe ulaşmış ürürün 50 günde gelmesi çok abartı değil mi?

Yaşadıklarımı aktardım. 4 adet takı siparişim oldu 2'sini 45-50 gün civarında aldım PTT'ye gidip, diğer 2 ürünüm kargoya verildi ama sonrası yok. Satıcıyla iletişime geçtiğimde para iadesi yaptılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı