AliExpress Payment Failed Hatası

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar kullandığım hesap kartım ING bankasına ait ve şu ana kadar yurtiçi ve yurtdışı olarak alışveriş yaptım bu karttan hiçbir sıkıntı çıkmadı ama bugün AliExpress'ten bir ürün almak istedim bir türlü onaylayamadım alışverişi bilgilerimi giriyorum devam dediğimde başlıktaki hatayı alıyorum. Bankayı aradım bir sorun gözükmüyor cevabını verdiler. Mobil bankacılık uygulamasında yurtdışı kullanım açık ama alamıyorum. Sebebi nedir?

Mobil uygulama kullanıyor iseniz hata verdiğinde "Other Payment Methods" seçeceğine tıklayıp açılan tarayıcı ekranında Alipay'i kullanarak ödeme yapın. Ben böyle çözmüştüm.

Yoğunluk var hocam ondan olabilir aynı şekil de ödeme yapmak istediğiniz ücret çok düşükse sorun çıkartıyor 24 saat sonra denerseniz büyük ihtimalle alışveriş tamamlanır siz yine de yarın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Yoğunluk var hocam ondan olabilir aynı şekil de ödeme yapmak istediğiniz ücret çok düşükse sorun çıkartıyor 24 saat sonra denerseniz büyük ihtimalle alışveriş tamamlanır siz yine de yarın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Hocam 2 hafta önce aynı şeyi düşünerek beklemiştim bugün almak istedim yine aynı sorunu yaşadım

Farklı bir kart ile deneme şansınız oldu mu ? Adblock gibi uygulama, VPN var ise kapatıp deneyin hocam olmaz ise yoksa da yarın müşteri hizmetlerini arayın dediğiniz olay dün gece de bende oldu ama bugün sorunsuz ödeme gerçekleşti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı