AliExpress üzerinden replika Apple Watch ve AirPods alınır mı?

Cristo20

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. AliExpress üzerinden replika akıllı saat ve kulaklık almayı düşünüyorum. Normalde replika elektronik ürünlere çok yanaşan biri değilim ama yorumlara bakınca bayağı bir ilgimi çekti. Düşündüğüm saat bu, kulaklık ise bu daha önce alıp kullanan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saat hakkında bir bilgim yok ama replika kablosuz kulaklıklarda yanma patlama gibi sorunlar olduğunu duymuştum. Sağlığınız açısından uzak durun bence.

Ucuz etin yahnisi yavan olur demişler. Sadece görüntüsü şekli için alacaksanız bir şey diyemem ama onun dışında beklentinizi düşük tutun. Pek matah bir şeye benzemiyor.

Ucuz etin yahnisi yavan olur demişler. Sadece görüntüsü şekli için alacaksanız bir şey diyemem ama onun dışında beklentinizi düşük tutun. Pek matah bir şeye benzemiyor.

Bir yönden öyle ben şimdi pazarlamacıyım normalde siyah kot beyaz baskılı tshirtler giyiyordum danışman tarzı biri geldi giyim önemli takılar aksesuarlar aşırı önemli dedi şimdi kumaş pantolon polo yaka tshirtler gömlekler giyiyorum ki bunları hayatımda hiç giymedim aksesuar olarak saat bakıyordum dedim 400 işlevsiz saate vereceğime akıllı saat alırım en azından işimi görür çünkü normal saat alsam bile telefondan saate bakacağım sadece süs olarak kalacak, kulaklık için ise zorunlu olarak iPhone 7'ye geçtim renkleri daha doğru gösterdiği için bu telefonda da 1-1 replika AirPods bile normal kulaklıklardan daha iyi iş yapıyor demişler ondan kulaklık ilgimi çekti.

Kargo ücretine baktınız mı? Ben daha dün akşam 2-3 model inceledim 1500 TL kargo ücreti istiyordu.

Baktım hocam Türkiye için ücretsiz gönderim yazıyor.

Bir yönden öyle ben şimdi pazarlamacıyım normalde siyah kot beyaz baskılı tshirtler giyiyordum danışman tarzı biri geldi giyim önemli takılar aksesuarlar aşırı önemli dedi şimdi kumaş pantolon polo yaka tshirtler gömlekler giyiyorum ki bunları hayatımda hiç giymedim aksesuar olarak saat bakıyordum dedim 400 işlevsiz saate vereceğime akıllı saat alırım en azından işimi görür çünkü normal saat alsam bile telefondan saate bakacağım sadece süs olarak kalacak, kulaklık için ise zorunlu olarak iPhone 7'ye geçtim renkleri daha doğru gösterdiği için bu telefonda da 1-1 replika AirPods bile normal kulaklıklardan daha iyi iş yapıyor demişler ondan kulaklık ilgimi çekti.

Baktım hocam Türkiye için ücretsiz gönderim yazıyor.

Ben geek üzerinden çok ürün aldım kullandım genelde de memnun kaldım. Yani alabilirsin.

Geri
Yukarı