Aliexpress ZF-12 termal macun alınır mı?

baktım biliyorm mx markasında fakat testlere baktıgımda zf daha önde çıkıyor
MX modeli hocam, öyle diyorsan sen bilirsin bizim önerilerimiz bu şekilde.
Edit: Ayrıca bir tane kanal testini yapmış onun da adı vs bir tuhaf bana pek mantıklı gelmedi. Termal iletkenliği 12 kW yazıyor, MX-4 8.5 ama arada 1-2 derece fark var.

MX modeli hocam, öyle diyorsan sen bilirsin bizim önerilerimiz bu şekilde.
Edit: Ayrıca bir tane kanal testini yapmış onun da adı vs bir tuhaf bana pek mantıklı gelmedi. Termal iletkenliği 12 kw yazıyor, MX-4 8.5 ama arada 1-2 derece fark var.

Anladım hocam birtane bundan istetim bir de şehir içinde 2 GRlik MX 4 alacağım bakalım hangisi daha iyi çıkacak ben yeni konu acarım bu macunlar hakkında yine de sağ olun.

Anladım hocam birtane bundan istetim bir de şehir içinde 2 GRlik MX 4 alacağım bakalım hangisi daha iyi çıkacak ben yeni konu acarım bu macunlar hakkında yine de sağ olun.
Güzel olur bizden birinin deneyimlemesi, teşekkürler beklemedeyiz.

Hocam konuyu tekrar canlandırdık ama macunlar geldi mi? Ne kadar vergi ödediniz? Performanslar nasıl? Baktım konu açmamışsınız. Bilgilendirirseniz iyi olurdu açıkcası.

Yeni konular

Geri
Yukarı