Elektronik Aliexpress'de kablosuz mekanik klavye 360 TL

• Konuyu başlatan erme
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 189
  • Görüntüleme 12B
İade edildi gözükürse AliExpress'in bütün ücreti iade ediyor olması lazım aslında.

Gelmez ise 260 TL zarardayım gelirse de 260 TL'ye klavyem oluyor.

Gelmez muhtemelen, soğuk su içmeye gidiyorum. -260 TL girdi maalesef.
Sen hangi akla kabul ettin ki? Ayrıca satıcı kapalıyken nasıl sana mesaj gelmişti?

Kargo Türkiye'den geliyordu dimi bir de? Gelmesi de uzun sürecek gibi duruyor.
Abim kargo Türkiye'den gelme ihtimali yok ya, China Post nasıl Türkiye oluyor?

Sen hangi akla kabul ettin ki? Ayrıca satıcı kapalıyken nasıl sana mesaj gelmişti?

Abim kargo Türkiye'den gelme ihtimali yok ya, China post nasıl Türkiye oluyor?

Ne bileyim. Daha önce from turkey to turkey yazıyordu AliExpress de ya. Türkiye'den gelmiyorsa AliExpress de niye Türkiye yazıyordu? Çok ilginç bir durum.

Ne bileyim. Daha önce from turkey to turkey yazıyordu AliExpress de ya. Türkiye'den gelmiyorsa AliExpress de niye Türkiye yazıyordu? Çok ilginç bir durum.
Bende bilmiyorum muhtemelen bug veya yanlış. Zaten ürünü aldıktan sonra satıcının hesabını kapatması çok daha ilginç.

AliExpress'ten gık yok.

Screenshot_543.png

Ama 17track'ta böyle.

Screenshot_542.png

Satıcının iadesini reddettim. Bu sefer 4.36 dolar iade edelim dedi. Tekrar reddedicem. Öncekinde "Hayır. Önceki teklifim hala geçerli." seçeneğini seçtiğim için satıcı tekrar teklif verdi, şimdi aliexpress ilgilensin seçeneğini seçtim.

Dosya Ekleri

• IMG_20240425_184830.jpg
    IMG_20240425_184830.jpg
    166,8 KB · Görüntüleme: 61
Arkadaşlar ben de galiba aynı mağazadan farklı ürün sipariş ettim ve kargoyu incelediğimde saati saatine hepsi sizin tarafınızdan atılan görseller ile aynı insanın işkillenmemesi içten bile değil. Yine siz satıcıya ulasabilmissiniz. Ben hala ulaşamadım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı