Aliexpress'den Gelen Kargonun Adresini değiştirmek

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aliexpress'den biri takipli diğer ikisi takipsiz 3 kargom var. Konya da Üniversite okuduğum için adres olarak kaldığım yurdun yakınındaki PTT şubesini verdim. Ancak Sokağa çıkma yasağından gidip almam imkansız ve ailemin yanında yani İstanbul'dayım. Takipli olan şu an Konya PİM'de şubeye gitmeyi bekliyor. Dünden beri de 444 1 788 PTT müşteri hizmetlerini arayamıyorum. Çalma sesi dahi gelmiyor. Kargonun yönlendirilmesi yapılabilir mi ? Ne yapmam gerekiyor?

Ürün kargoya verildiyse geçmiş olsun değiştiremezsiniz ana verilmedi ise aliexpress ten satıcıya mesaj atabilirsiniz o da olmuyorsa Konya daki arkadaşlarınızdan bir tanesinden rica edebilirsiniz.

Mecbur Konya'da tanıdık birilerinden yardım isteyeceksiniz bu konuda. Ama dün ve bugün hafta sonu olduğu için belki müşteri hizmetleri çalışmıyordur. Yarın ulaşabilirsiniz bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı