Aliexpress'den hala alışveriş yapılır mı?

Dvtak

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Berber çırak-kalfa, Elektronik Ön Lisans
Aliexpress'den alışveriş yapmak istiyorum ama şu anki corona virüsü yüzünden kargoda sorun olur mu? Sıkıntı yaşar mıyım?

Çin ve Türkiye Covid-19 etkinliğinin az olduğu ülkeler. Çin virüsü yenmeye başladı, Apple bile Çin dışındaki mağazalarını kapattı. Esas soruya gelecek olursak 4 paket almama rağmen virüs gelmedi. Zaten gümrük sistemi o kadar yavaş ki virüs yanınaa erzak alıp gelse bile ölecektir.

Çin ve Türkiye COVID-19 etkinliğinin az olduğu ülkeler. Çin virüsü yenmeye başladı, Apple bile çin dışındaki mağazalarını kapattı. Esas soruya gelecek olursak 4 paket almama rağmen virüs gelmedi. Zaten gümrük sistemi o kadar yavaş ki virüs yanınaa erzak alıp gelse bile ölecektir.

Benim sıkıntı yaşayacağımı düşündüğüm konu virüs yüzünden kargonun gelmemesi veya geri gitmesiydi yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.

En son aldığım kulaklık şu an gümrüğe gönderildi. Sıkıntısız geliyor. Sizinki ülkemize gelene kadar PTT tatile girmezse gelir.

Hala kullanılabilir ancak bu virüs yüzünden ürünlerin yola çıkma süresi biraz daha uzayabiliyor.
Virüs maksimum demir üzerinde 12 saat yaşıyor o yüzden virüs bulaşma gibi bir sorun olmaz.

Benim aldığım yasaksız ürün, 14 şubattan beri gümrüğe gönderildi diyor. Aradığımda, genel müdürlük tarafından ürünleri gümrüğe girmeden beklettiklerini söylediler. Corona ne zaman giderse, göndermeye başlayacaklarmış.

Benim aldığım yasaksız ürün, 14 şubattan beri gümrüğe gönderildi diyor. Aradığımda, genel müdürlük tarafından ürünleri gümrüğe girmeden beklettiklerini söylediler. Corona ne zaman giderse, göndermeye başlayacaklarmış.

İlerleme var mı kargoda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı