Aliexpress'den Projeksiyon Almak

semih aslantürk

Centipat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
27 Mart'ta Aliexpress 10. yıl indirimi olacak bende projeksiyon alacağım fakat projeksiyonlar hakkında detaylı bilgiye sahip değilim.
US $110.98 38% OFF|Tüketici Elektroniği'ten LCD Projektörler'de Gerçek TV W5 HD projektör 4000 lümen Android WIFI Bluetooth taşınabilir sinema Beamer desteği 1080p HDMI USB VGA AV AliExpress'da basic versiyonu.
US $108.06 38% OFF|Tüketici Elektroniği'ten LCD Projektörler'de CRENOVA 2019 yeni Android projektör 1280*720P desteği 4K video HDMI üzerinden ev sinema film video projektör AliExpress'da basic versiyonu.
US $92.48 15% OFF|ALSTON T6 full hd led projektör 4k 3500 lümen HDMI USB 1080p taşınabilir sinema Proyector Beamer ile gizemli hediye AliExpress'da basic versiyonu.
Hepsinin arasında fiyat farkı var farkına değecek olmasını istiyorum. Bütçem çok geniş değil ve ben aralarında çok bir fark göremedim, görüntü kalitesi yüksek olsun geriye kalan hususlar çok önemli değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı