Aliexpress'den Ryzen 5 1600 alınır mı?

Alınır.
Ben işlemcimi Aliexpress'ten aldım ve sorunsuz kullanıyorum.
Aslında çoğu bileşenimi oradan aldım. Ve herhangi bir sorun ile karşılaştığında Aliexpress, parayı direkt iade etmeyi öneriyor. (Tabi kanıtlaman gerek bu sorunu)

Ryzen 5 1600 gibi bir işlemcinin 650 TL olması hiç ama hiç normal değil. Ya dolandırıcı ya da yanlış yazım.

Alınır.
Ben işlemcimi Aliexpress'ten aldım ve sorunsuz kullanıyorum.
Aslında çoğu bileşenimi oradan aldım. Ve herhangi bir sorun ile karşılaştığında Aliexpress, parayı direkt iade etmeyi öneriyor. (Tabi kanıtlaman gerek bu sorunu)
Ben SSD alacağım fakat gümrüğe takılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık çoğu ürün gümrükte detaylıca kontrol edilebiliyor.Ürün orjinal kutusunda olmayıp üstünde düşük tutarlar yazsa dahi, memurlar insiyatif alıp ürünü açıp internet üzerinden marka modelini kontrol edip fiyat belirleyip onun üzerinden gümrük hesaplayabiliyorlar.Üzerine 10 dolar yazma olayı eskide kaldı diyebilirim.Ürün alırken dikkatli olmak lazım.

Artık çoğu ürün gümrükte detaylıca kontrol edilebiliyor.Ürün orjinal kutusunda olmayıp üstünde düşük tutarlar yazsa dahi, memurlar insiyatif alıp ürünü açıp internet üzerinden marka modelini kontrol edip fiyat belirleyip onun üzerinden gümrük hesaplayabiliyorlar.Üzerine 10 dolar yazma olayı eskide kaldı diyebilirim.Ürün alırken dikkatli olmak lazım.
Arkadaşım 3D yazıcı almıştı bir sıkıntı yaşamadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı