Aliexpress'tan İşlemci Soğutucu ve Kasa Fanı Önerisi

Makaleler
8
Merhabalar, başlıkta dediğim gibi Aliexpress'ten soğutucu ve fan alacağım. Soğutucu için bütçem 120-130 maksimum, boyut olarak da fanı 120 MM'yi geçmesin, R5 1600 kullandığım ve biraz OC düşündüğüm için fan sayısı fark edebilir diye düşünüyorum. Fan içinse 70 lira bütçem var, RGB olursa iyi olur, 120 MM destekliyor kasam bir de ne kadar çok olursa o kadar iyi olur. Bir de bu soğutucularla birlikte termal macun gelir mi? gelirse nasıl gelir? Ona göre de 20-30 lirayı geçmeyecek şekilde termal macun önerisi alabilirim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bunları aynı fiyatlardaki Amazon ve Türkiye muadilleriyle karşılaştırsak nasıl bir tablo çıkar acaba?
Soğutucu olarak bunu öneririm en çok alınan bu. Fan olarak ise RGB tavsiye etmem zaten bütçeni aşar ama yine de RGB istiyorum dersen şuna bakabilirsin RGB olmayanlar ucuz olur şunu öneririm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı