Aliexpress'te satılan R5 3600'ün silikonu nasıldır?

Bütçe
1400
Selamlar, R5 2600'ün render performansı artık tatmin etmediği için R5 3600 almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Silikonu nasıldır? Arada fark olur mu yoksa OC ile aynı seviyeye erişir miyim? Şimdiden teşekkürler.

yeni bir hesap kurarsan 57 TL gibi kupon alip alabilrsin ürünü 57 tl indirim kuponu kullanabilirsin ama bir kişi sana link atip o link üzerinden üye olursan.
Silikonunu nasıl anlayacağız? Değmez bence.

Konu sahibi satıcıya 10 dolar yazdırıp vergisiz getirebileceğine inanıyor.
istediğini yazdir üzerine vergi ödiyorsun ama 2 dolar yazdirirsan 15-20 tl gibi bir fiayt çikartirlar.

Konu sahibi satıcıya 10 dolar yazdırıp vergisiz getirebileceğine inanıyor.
O iş 2019 Mart ayında kalktı. Paketi açıyorlar işlemcinin modelini internete girip ortalama bir fiyatın üzerinden hesaplayıp vergi kesiliyor. İsterse paket 1 gram olsun 1 dolar yazsın yine de açıp bakılıyor.

O iş 2019 Mart ayında kalktı. Paketi açıyorlar işlemcinin modelini internete girip ortalama bir fiyatın üzerinden hesaplayıp vergi kesiliyor. İsterse paket 1 gram olsun 1 dolar yazsın yine de açıp bakılıyor.

Hocam büyük fan aldim üzerine özellikle 2 dolar yazdirdim ağir bir şey bir de 17 TL vergi ödedim her paketi açtiğina inanmiyorum.

Hocam büyük fan aldim üzerine özellikle 2 dolar yazdirdim ağir bir şey bir de 17 TL vergi ödedim her paketi açtiğina inanmiyorum.
Ben de telefon ekranı siparişi vermiştim Türkiye'de 1200 lira gibi bir fiyat verilen parçayı 600 liraya aldım. Ama vergilendirme ile 1050 liraya geliyor diye kabul etmedim 2 hafta içinde param geri iade edildi. Yani memurun insafına kalıyormuş hala o zaman.

Ben de telefon ekranı siparişi vermiştim Türkiye'de 1200 lira gibi bir fiyat verilen parçayı 600 liraya aldım. Ama vergilendirme ile 1050 liraya geliyor diye kabul etmedim 2 hafta içinde param iade edildi. Yani memurun insafına kalıyormuş hala o zaman.

Aynen üzerine yazan memura kalıyor hocam şans gibi ama alirken artway kullanin. Daha iyi geç geliyor hesaba ama 80 TL gibi bir fiyat geri gelebilir ve kupon kullanin. Özellikle ürün pahali olduğu için.

Selamlar, R5 2600'ün render performansı artık tatmin etmediği için R5 3600 almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Silikonu nasıldır? Arada fark olur mu yoksa OC ile aynı seviyeye erişir miyim? Şimdiden teşekkürler.

"dOlaNdıRıCı bUnLaR YiĞeN :cool:" (!)

Bu arada OC ile yetişemezsin.

Geri
Yukarı