Aliexpress'ten Alınan Ürünün Gelmemesi

Merhabalar, yaklaşık 25 gün önce Aliexpress'ten bedava kargo yoluyla SSD satın aldım. Belirtilen tarih 12-22 Mayıs olmasına rağmen hala gelmedi ancak sitede ülkeye ulaştı deniyor. Verdikleri takip numarasında PTT'de gözükmüyor. Şimdi bu ulaştı ama bana mı gelmedi yoksa daha ulaşmadı mı, cahilim bu konuda tecrübeli bir arkadaş varsa ve yardım ederse sevinirim. Bazen 2 ayı bulduğunu duydum ama sistemde ülkeye ulaştı diye görünmesi beni meraklandırdı. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum hic dert etme bu zamana kadar 45-50 tane urun almisimdir sadece 1 tanesi elime ulaşmadı ve onda da para iadesi aldim gelmedigi icin. Ve hicte takip etmiyorum illaki geliyor bi sure sonra[emoji28]

Dostum hic dert etme bu zamana kadar 45-50 tane urun almisimdir sadece 1 tanesi elime ulaşmadı ve onda da para iadesi aldim gelmedigi icin. Ve hicte takip etmiyorum illaki geliyor bi sure sonra[emoji28]
Benim garibime giden ülkeye ulaştı diye görünmesi sizde de öyle mi oluyor yoksa gelmeden kısa süre önce mi ülkeye ulaştı şeklinde görülüyor.

Oluyor bazen banada. Ulasti diyor fakat aradan 1 hafta 10 gun geciyor tik yok. Onemli olan aliexpressteki urun onaylama suresi. Urun size ulasmadiysa o sureyi uzatin. Siz urunu onaylamadikca para saticiya gecmiyor cunku olaki gelmezse iade alabilirsiniz.

Opera Anlık Görüntü_2018-06-04_162809_t.17track.net.png

Gönderiniz teslim edilmiş gözükmekte. Eğer gönderi size ulaşmadıysa bölgenizdeki PTT şubesine giderek yada arayarak bilgi alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı