Aliexpress'ten Alınan Ürünün Gelmemesi

Ürününüz gelecektir büyük bir ihtimalle. Gelmezse size yakın PTT şubesine gidip durumu öğrenebilirsiniz. Bana da aynısı olmuştu ama gelmişti. İyi forumlar.
Not: Sanırım cevabı yazmakta geç kaldım.

Bu arada almış derken teslim almış anlamında mı satın almış anlamında mı ?
Satın alan olarak onun adını kullandıysanız onu otomatik verildi diye bildirilir. Eğer onun adı yazılmadıysa alırken o kişi aldığı kesindir.

Satın alan olarak onun adını kullandıysanız onu otomatik verildi diye bildirilir. Eğer onun adı yazılmadıysa alırken o kişi aldığı kesindir.
Onun kredi kartı kullanılarak alışveriş yapıldı yani onun ismine alış veriş yapıldı hocam. Demek ki hala ptt de olma ihtimali var kargonun, ben sadece neden takip no su sorgulatınca bana böyle kargo yok dediklerini anlamadım

Onun kredi kartı kullanılarak alışveriş yapıldı yani onun ismine alış veriş yapıldı hocam. Demek ki hala ptt de olma ihtimali var kargonun, ben sadece neden takip no su sorgulatınca bana böyle kargo yok dediklerini anlamadım
Dostum yukarıda yazmışlar işte. Kargo sahibine teslim edilmiş diye. PTT Kargo şubesine gidip sorabilirsin en kötü. Ürün teslim edilmediyse bile şuan PTT Kargo şubesinde bekliyor. Türkiye'ye gelmiş için rahat olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı