Aliexpress'ten CPU soğutucu önerisi

Sana benim kullandığım soğutucuyu önereyim. Kendisi orta yükte fazla ses yapmadığı gibi çok başarılıdır da. 3 fanlı modelini kullanmaktayım. 7 ay önce 156TL ye sipariş vermiştim ve satıcının ürüne 5 dolar yazmasını belirtmemden dolayı 17TL vergi ödemiştim. Bana 173TL ye gelmişti. 11.11 indirimlerinde fiyatı ineceği yazıyor. Tavsiye ederim.
Videolu incelemesini yapanlar mevcut:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Intel'in stok soğutucusunu beğenmiyorlar. Laptoplardaki soğutma ondan bile zayıf.
Haklısın ancak burada karşılaştırılan şey o değil sanırım karşılaştırma yapan arkadaşın elinde o varmış ve onu kullanmış. Ben ST-90 denilen çin malı soğutucu+dandik termal macun ile Athlon 860K'yı 4.2Ghz de overclock edip max 65 dereceyi görmüştüm. Termal macun da çok önemli gerçekten.

Sana benim kullandığım soğutucuyu önereyim. Kendisi orta yükte fazla ses yapmadığı gibi çok başarılıdır da. 3 fanlı modelini kullanmaktayım. 7 ay önce 156TL ye sipariş vermiştim ve satıcının ürüne 5 dolar yazmasını belirtmemden dolayı 17TL vergi ödemiştim. Bana 173TL ye gelmişti. 11.11 indirimlerinde fiyatı ineceği yazıyor. Tavsiye ederim.
Videolu incelemesini yapanlar mevcut:

Tavsiyen için teşekkür ederim ama bu ürünü sipariş ettim;
TRY 131.31 62%OFF | AIGO E3 4 Heatpipes CPU soğutucu AMD Intel için 775 1150 1151 1155 1156 işlemci radyatör 120mm 4pin soğutma CPU fan PC sessiz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı