AliExpress'ten elektrikli bisiklet alınır mı?

Kötü hocam buna bak pil dahil her şeyi var 20000 TL Bulgaristan'dan alabilirsin.
Bir de bu var ama pil dahil değil pili kendin alacaksın.

Bir de bu var 72v 3000W olan versiyonu bile satılıyor ama bunda ekran falan da var ama batarya yok.
Sonuncu fiyat olarak çok iyi buldum 3000w özellikle f/p çok iyi ama 72v olunca galiba bataryada daha iyi olmak zorunda o sıkıntı çıkarabilir tek zaten 1000w fazlasıyla yeterli ama üstüne 2000tl koyup 3000w almak baya mantıklı da geldi torkuda çok yüksek 3000w'ın

Sonuncu fiyat olarak çok iyi buldum 3000W özellikle F/P çok iyi ama 72v olunca galiba bataryada daha iyi olmak zorunda o sıkıntı çıkarabilir tek zaten 1000W fazlasıyla yeterli ama üstüne 2000TL koyup 3000W almak bayağı mantıklı da geldi torkuda çok yüksek 3000Win.

Burada torku en yüksek olan en üstteki 160nm torku var ve 52v güç kullanınca standart verdiği tork değeri daha da artıyor ayrıca pili de içinde ama bütçene uyar mı bilmiyorum.

Burada torku en yüksek olan en üstteki 160nm torku var ve 52v güç kullanınca standart verdiği tork değeri daha da artıyor ayrıca pili de içinde ama bütçene uyar mı bilmiyorum.
Mid drive tabiki çok güzel ama beni aşıyor aradaki farkla neredeyse bisikletin bütün ekstralarını tamamlıyorum bisiklet toplayacağım da

Mid Drive tabii ki çok güzel ama beni aşıyor aradaki farkla neredeyse bisikletin bütün ekstralarını tamamlıyorum bisiklet toplayacağım da.

Hocam 3000W olan iptal ona düzgün bakamamışım 120nm tork bu kadar güç kullanan bir motor için çok az ayrıca bu eski versiyon motorlardanmış o yüzden 2. olanı seçersen ona ekran ve diğer ekipmanları da alman gerekiyor çünkü o sadece motorun fiyatıymış.

Hocam 3000W olan iptal ona düzgün bakamamışım 120nm tork bu kadar güç kullanan bir motor için çok az ayrıca bu eski versiyon motorlardanmış o yüzden 2. olanı seçersen ona ekran ve diğer ekipmanları da alman gerekiyor çünkü o sadece motorun fiyatıymış.
Hocam son linkte ekran falan dahil 1000w vardı zaten 10kya

Yeni konular

Geri
Yukarı