Aliexpress'ten İkinci El 750 Ti Alınır mı?

Rhina

Hectopat
Daha fazla  
Aliexpress üzerinden GTX 750 Ti almayı düşünüyorum. 250-300 TL gibi bir fiyatı var. Ne kadar gümrük vergisi öderim? Bir de kargo, vergi falan derken 350 TL'ye yakın bir fiyatı oluyor Türkiye'de aynı üründen bulma ihtimalim var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de 350TL bandında ikinci el güzel bir RX460 bulabilirsin. OEM almanı önermiyorum geçenlerde 400TL'ye Strix modeli satıldığını bile görmüştüm. Hem RX460 daha güçlü bir kart GTX750 Ti'ye göre.

Aliexpress üzerinden GTX 750 Ti almayı düşünüyorum. 250-300 TL gibi bir fiyatı var. Ne kadar gümrük vergisi öderim? Bir de kargo, vergi falan derken 350 TL'ye yakın bir fiyatı oluyor Türkiye'de aynı üründen bulma ihtimalim var mıdır?
Ben gümrük yasasından önce almıştım. Vergi dahil 300 TL tutmuştu ama yeni yasada kontroller arttığı için 70 TL civarı vergi ödeyeceksin. Bence alınır ama bütçeniz ve sisteminiz yetiyorsa GTX 960 modeli de vergi dahil 500TL civarına bulunabiliyor.

Elden almıştım ben 300TL ye LetGo'dan siparişleri takip edin bence çıkıyor. 150TL daha ekleyip bütçeyi 450 yaparsan RX460 4GB modelleri daha mesut eder. Aliexpress şu sıralar önermiyorum.

Kara cumayı bekle rx460 bak.Hem o siteden hem de 2.el ekran kartı alarak kumar oynamış olacaksın eğer şansın varsa sağlam çıkacak yoksa paranı çöpe atmış olacaksın.Alacaksan bari amazondan al 2.el.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı