Aliexpress'ten GTX 750 Ti Alınır mı?

Formatlamışsınız, neden 2014 driverini kurmayı denediniz ki? Güncel olanını deneyip olmazsa eski versiyon denerdiniz. Şu an güncel driveri kurun. Güncellemiş olacaksınız hemen hemen sorun olacağını sanmıyorum.

Cevabınıza teşekkür ederim update çok güncelleme yaptı şimdi 23.03.2018 olmuş asusun sitesinde 02.2019 driveri var şimdi nen nvidiadanmı asustanmı driver kurucam ekran kartında asus yazıyor büyük yazıyla

Cevabınıza teşekkür ederim update çok güncelleme yaptı şimdi 23.03.2018 olmuş asusun sitesinde 02.2019 driveri var şimdi nen nvidiadanmı asustanmı driver kurucam ekran kartında asus yazıyor büyük yazıyla
Ekran kartının kendisinin üretici firması Nvidia'dır. Yani içindeki yonga setinden çiplerine kadar her şeyinin mimarisi/kimliği Nvidia firmasına aittir. Nvidia'nın sitesindeki en güncel sürücüyü indirin ve kurun.

Ekran kartının kendisinin üretici firması Nvidia'dır. Yani içindeki yonga setinden çiplerine kadar her şeyinin mimarisi/kimliği Nvidia firmasına aittir. Nvidia'nın sitesindeki en güncel sürücüyü indirin ve kurun.

Tamam çok teşekkür ederim experience yi sonunda kurabildim ve 02.2019 driverini kurdum.eyvallah sorunum çözüldü,sağolun ilginiz için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı