Aliexpress'ten GTX750 Ti alınır mı?

Ya neyse sizle burada kavga edecek değilim iyi günler

Kardeşim velet falan mısın sen
Burda adam gibi konuşamıyorum MrSpecial#5959 ekle senin derdini bi çözelim
Arkadaşım bu nasıl bir üsluptur ya, seni burada zorla mı tutuyorlar. Yok senin bir sıkıntın mı var, ekle senin derdini bi çözelim karşındakine velet misin nesin diye soruyorsun, ama asıl ben burada senin akıl yaşından şüpheleniyorum. Hocam böyle insanları almayın foruma ya sabrın yoksa gezme buralarda ki zaten yazılanları bile takip edemediğin çok açık sabır sende ne arar. @Recep Baltaş

Arkadaşım bu nasıl bir üsluptur ya, seni burada zorla mı tutuyorlar. Yok senin bir sıkıntın mı var, ekle senin derdini bir çözelim karşındakine velet misin nesin diye soruyorsun, ama asıl ben burada senin Akil yaşından şüpheleniyorum. Hocam böyle insanları almayın foruma ya sabrın yoksa gezme buralarda ki zaten yazılanları bile takip edemediğin çok açık sabır sende ne arar. @Recep Baltaş

Bakın ben kötü bir şey söylemiyorum velet çocuk demektir. Arkadaş benimle uğraşıyor burada rahat konuşamadığım için Discord adımı verdim derdin nedir konuşalım diye. Yani durduk yere atarlanmalar yok emoji atmalar garipsedim bir problemi varsa konuşalım diye verdim bunun yanlış anlaşılır bir tarafı mı var

Bakın ben kötü bir şey söylemiyorum velet çocuk demektir. Arkadaş benimle uğraşıyor burada rahat konuşamadığım için Discord adımı verdim derdin nedir konuşalım diye. Yani durduk yere atarlanmalar yok emoji atmalar garipsedim bir problemi varsa konuşalım diye verdim bunun yanlış anlaşılır bir tarafı mı var
Kardeşim sen bana artis artis konuşup sonra velet diyorsun ben satın aldım diyorum sen de şimdi geçen sene değil diyorsun dalga mı geçiyorsun?Bana yılları mı öğretiyorsun dikkate almıyorum seni yaşın kaç kimsin belli değil klavye delikanlılığı yapıyorsun.Konuyu saptırma.

Aliexpress'ten ikinci el GTX750 Ti almayı düşünüyorum. 450 lira gibi bir fiyatı var. Ayrıca %95 yeni yazıyor, bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum. Sizce almak mantıklı mı?

Türkiyedeki siteler dururken neden dolandırılma riskini göze alıyorsunuz? Tabi ki alınmaz.
Satın aldığımı belirttim. Niye değişik bir tavır içerisinde cevaplar veriyorsunuz ben al ya da alma demedim. Amacınız nedir?
Biraz sakin, kimse size bir şey demedi.

Kardeşim sen bana artis artis konuşup sonra velet diyorsun ben satın aldım diyorum sen de şimdi geçen sene değil diyorsun dalga mı geçiyorsun?Bana yılları mı öğretiyorsun dikkate almıyorum seni yaşın kaç kimsin belli değil klavye delikanlılığı yapıyorsun.Konuyu saptırma.
Bu iş afrikalıların kavgasına benzedi. 😂 Video bu olayı betimlemiyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Birşey demedi mi bir önceki sayfaya dikkatli okur musun.
Dedi de size karşı kötü bir şey demedi, saat kaç kavgası tam sizin yaşadığınıza benziyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kardeşim sen bana artis artis konuşup sonra velet diyorsun ben satın aldım diyorum sen de şimdi geçen sene değil diyorsun dalga mı geçiyorsun? Bana yılları mı öğretiyorsun dikkate almıyorum seni yaşın kaç kimsin belli değil klavye delikanlılığı yapıyorsun. Konuyu saptırma.

Neyse böyle devam ederse kavga çıkacak benim bir hatam varsa özür dilerim konu büyümesin İyi günler.
Bu iş afrikalıların kavgasına benzedi. 😂 Video bu olayı betimlemiyor mu?

Dedi de size karşı kötü bir şey demedi, saat kaç kavgası tam sizin yaşadığınıza benziyor.

Size bir şey sormak istiyorum şu anki sisteminiz ile PUBG yüksek ayarlarda veya GTA 5 yüksek ayarlarda kaç FPS alıyorsunuz? Sizin sisteminize yakın bir sistemim var ve 1650 Super takacağım inşallah

Aliexpress'ten ikinci el GTX750 Ti almayı düşünüyorum. 450 lira gibi bir fiyatı var. Ayrıca %95 yeni yazıyor, bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum. Sizce almak mantıklı mı?

Kesinlikle alınmaması gereken ürünlerden biri. Her ne kadar bu kartlar Winodws'da gerçek olarak görünse de CPU-Z gibi bir programda yanlarında fake yazıyor. Ve bu kartların perfomansının uzaktan yakından almak istediğimiz ürünle alakası yok. Hele hele şu aldığımız her şeye vergi kesildiği dönemlerde kesinlikle uzak durun.

Yeni konular

Geri
Yukarı