AliExpress'ten Logitech K835 alınır mı?

KenanBulutE

Hectopat
Kardeşim ben sana istersen Corwn Micro bilek destekli mekanik klabvyesini önereyim. Klavyeyi bende kullanıyorum çok harika mekanik bir klavye. Lazer basım olduğu için yazıları da silinmiyor. Tam fiyat performans ürünü. Resmi sitesinde bir tık daha pahalı. Ben trendyolda indirimde almıştım. Ürün açıkçası bana çok güven verdi. Uzun zamandır da deneyimledim ve harika bir klavye. ayrıca suni deriden harika bir bilek desteğide var.

Ürün kodu: Crown Micro CMGK-09 Bir incele derim kardeşim.

Burdan ürünün resmi satış sitesinden alabilirsin: Crown Micro NOYAN Mekanik Mavi Switch Bilek Destekli Gaming Oyuncu Klavyesi

Alınır mı? Bir sıkıntı çıkar mı? Bayağı satmış bu linkteki ürün, şu an vergiler dahil 650 TL, başka bir masraf çıkar mı? Alan arkadaşlar varsa ve yazarsa sevinirim.

Alınır güzel klavyedir fakat garantiye gitmelik veya iadelik bir durum olursa başınız ağırır.

Alınır güzel klavyedir fakat garantiye gitmelik veya iadelik bir durum olursa başınız ağırır.
Bu cümleden sonra daha yüzüne bakmam teşekkürler.

Kardeşim ben sana istersen Corwn Micro bilek destekli mekanik klabvyesini önereyim. Klavyeyi bende kullanıyorum çok harika mekanik bir klavye. Lazer basım olduğu için yazıları da silinmiyor. Tam fiyat performans ürünü. Resmi sitesinde bir tık daha pahalı. Ben trendyolda indirimde almıştım. Ürün açıkçası bana çok güven verdi. Uzun zamandır da deneyimledim ve harika bir klavye. ayrıca suni deriden harika bir bilek desteğide var.

Ürün kodu: Crown Micro CMGK-09 Bir incele derim kardeşim.

Burdan ürünün resmi satış sitesinden alabilirsin: Crown Micro NOYAN Mekanik Mavi Switch Bilek Destekli Gaming Oyuncu Klavyesi
Bu klavyeyi araştıracağım.

Hala klavye almadım, karar veremiyorum, aslında K835'e karar vermiştimde, arkadaşın dediği takıldı aklıma. Ya garantilik bir durum olursa? Ya iade etmem gerekirse? Yoksa bende direk alacağım.

İade edilir mi bilmiyorum fakat iade ediliyorsa bile kargo ücreti ödemeniz gerekiyor garanti için ise klavyenin garantiyi sağlayan firmaya gitmesi gerekiyor yani aldığın ülkedeki garantiyi sağlayan firmaya göndereceksin fakat o kargo parasına gider yeni klavye alırsın :)

Hot-swappable klavye alırsanız en azından bozulan tuşun yerine yeni Switch takabiliyorsunuz hem uzun ömürlülük açısından çok iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı