AliExpress'ten Logitech K835 alınır mı?

Alınır mı? Bir sıkıntı çıkar mı? Bayağı satmış bu linkteki ürün, şu an vergiler dahil 650 TL, başka bir masraf çıkar mı? Alan arkadaşlar varsa ve yazarsa sevinirim.

Hocam ben verdim siparişi gelmesini bekliyorum. Bu bütçede daha iyi bir klavye yok. Başka bir masraf çıkmıyor. Bugün gümrükten geçti ve PTT bana kod yolladı. Hafta sonu sanırsam çalışmıyorlar ama 1-2 iş günü içerisinde gelir.
Alınmaz çünkü gelmesi çok uzun sürüyor.

11 günde Türkiye'ye gelip gümrükten geçti. Daha ne olsun?
Kardeşim ben sana istersen Corwn Micro bilek destekli mekanik klabvyesini önereyim. Klavyeyi bende kullanıyorum çok harika mekanik bir klavye. Lazer basım olduğu için yazıları da silinmiyor. Tam fiyat performans ürünü. Resmi sitesinde bir tık daha pahalı. Ben trendyolda indirimde almıştım. Ürün açıkçası bana çok güven verdi. Uzun zamandır da deneyimledim ve harika bir klavye. ayrıca suni deriden harika bir bilek desteğide var.

Ürün kodu: Crown Micro CMGK-09 Bir incele derim kardeşim.

Burdan ürünün resmi satış sitesinden alabilirsin: Crown Micro NOYAN Mekanik Mavi Switch Bilek Destekli Gaming Oyuncu Klavyesi
Bilinmeyen bir klavye. Gamepower'dan farksız gözümde.
Alınır güzel klavyedir fakat garantiye gitmelik veya iadelik bir durum olursa başınız ağırır.
İade dışında doğru. İade'de sorun yok. Ama garantiye gelirsek evet bu doğru. Ama şöyle bakınca bu klavye bu piyasanın çok üstünde kabul edilebilecek bir şey. Klavyenin kendisinde sorun olacağını sanmam. Kullanıcı hatasında zaten hiç bir firma yardımcı olmaz.
Hala klavye almadım, karar veremiyorum, aslında K835'e karar vermiştimde, arkadaşın dediği takıldı aklıma. Ya garantilik bir durum olursa? Ya iade etmem gerekirse? Yoksa bende direk alacağım.
Bütçen tam olarak nedir? Klavye güzel ondan kaynaklı sorun yok. Bu bütçede daha iyi bir klavye bulamazsın. Amazon da var 500-600TL'ye ama switchleri ve kasası bu klavye kadar kaliteli değil. TTC kullanıyor yani Cherry MX klonu iyidir.

Şimdi sanada mahcup oldum kardeşim hiçbir yerde kalmamış klavye. Tam fiyat performans ürünü demiştim ya o yüzden yok satmış resmen.
Bu klavye de F/P olduğu için 2 günde stokları eridi. Ben alırken (28 Mayıs)'da yeni indirime girmişti ve siyah-beyaz renk, mavi-kırmızı switch olanağı vardı şimdi sadece mavi switch kaldı. Stoğunda çok fazla olduğunu sanmıyorum. Konu sahibi acele etmeli alacaksa eğer ki.

Hocam ben verdim siparişi gelmesini bekliyorum. Bu bütçede daha iyi bir klavye yok. Başka bir masraf çıkmıyor. Bugün gümrükten geçti ve PTT bana kod yolladı. Hafta sonu sanırsam çalışmıyorlar ama 1-2 iş günü içerisinde gelir.

11 günde Türkiye'ye gelip gümrükten geçti. Daha ne olsun?

Bilinmeyen bir klavye. Gamepower'dan farksız gözümde.

İade dışında doğru. İade'de sorun yok. Ama garantiye gelirsek evet bu doğru. Ama şöyle bakınca bu klavye bu piyasanın çok üstünde kabul edilebilecek bir şey. Klavyenin kendisinde sorun olacağını sanmam. Kullanıcı hatasında zaten hiç bir firma yardımcı olmaz.

Bütçen tam olarak nedir? Klavye güzel ondan kaynaklı sorun yok. Bu bütçede daha iyi bir klavye bulamazsın. Amazon da var 500-600TL'ye ama switchleri ve kasası bu klavye kadar kaliteli değil. TTC kullanıyor yani Cherry MX klonu iyidir.

Bu klavye de F/P olduğu için 2 günde stokları eridi. Ben alırken (28 Mayıs)'da yeni indirime girmişti ve siyah-beyaz renk, mavi-kırmızı switch olanağı vardı şimdi sadece mavi switch kaldı. Stoğunda çok fazla olduğunu sanmıyorum. Konu sahibi acele etmeli alacaksa eğer ki.
Klavye geldiğinde, inceleme için konu açarsınız, eğer hatırlarsanız benide etiklerseniz sevinirim.

arkadaşlar indirim hala devam ediyor ama lokasyon türkiye seçince bu ürün adresinize gönderilemiyor diyor ? siz nasıl sipariş verdiniz ?
Hocam direkt olarak sipariş verebiliyordum. Reddit'de gördüm aynı sorunu yaşayan. VPN ile almışlar isterseniz öyle deneyin bir de.

Klavye geldiğinde, inceleme için konu açarsınız, eğer hatırlarsanız benide etiklerseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı