Aliexpress'ten Tişört Almak

MertAkyz

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam. Ben Aliexpress'ten asagida linkini verdigim tisortu almayi dusunuyorum ama daha once Aliexpress'ten sadece 1 alisverisim oldu ve kiyafet alirken nelere dikkat etmem gerektigini bilmiyorum. Olculerim normalde L modelini tutuyor ama ustume tam oturmasi ve yikayinca cekmesi yuzunden XL almam gerektigini dusunuyorum. Gumrukte sorun cikar mi onuda bilmiyorum. Eger bir yanlisim varsa duzeltin ve yardimci olun lutfen. Simdiden tesekkurler.

Urun linki: Online Shop Yeni Karakter T-shirt Menson Abd Rahat Adam Beyaz Tee Gömlek Of Mektuplar Hipster Giyim Tops | Aliexpress Mobile

Son düzenleyen: Moderatör:
Sagolun. Peki aldiginiz sweatshirt siparis verdiginiz model boyuyla ayni olarak mi geldi?

Evet. Çin ve Avrupa ölçülerini karşılaştırdım ve bedenimin hangisine denk geldiğine bakıp sipariş verdim ama 1 beden büyük almak her zaman daha iyi oluyor Çinden alınca. Biraz dar geldi çünkü normal rahat giydiğim bedenin aynısını alınca.

Evet. Biraz daha pahalı oluyor ama aradaki fiyat farkı çok büyük olmadığı sürece kafama koyduğumu almak gibi bir huyum vardır :)
Peki ölçülerinizden büyük mü aldınız bedeni?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı