AliExpress'ten ürün almak

Mehmet2839

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben AliExpress'den ürün alıp satmak istiyorum. Sizce hangi ürünler olabilir?
Hem beğenirsem kendime de alırım.

Aktif şekilde satış yaparsan vergi ödemesi alınır senden vergi levhan olması gerektiğini duydum var mı vergi levhan?
Muhtemelen Instagram, yakın çevre vs satışı yapacak. Vergi levhasının olmasına gerek yok yani ilk etapta. İşi gerçekten ticarete döküp, mağaza açmaya karar verirse de dediğinizi yapmak için bilgisi olur zaten. Bilgili olduğunu göstermeye çalışıp, bilgisiz görünmek kadar kötüsü yoktur.

Evet aktif yaparsan diye biliyorum bende, belki Shopify gibi yerlerde yaparım ama hangi tarz ürün gider onu bilmiyorum. O konuda araştırma yapmam lazım.

Şu an yükselişte olan ürünler fakat sen kendin bir ürünü trend yapsan nasıl olur örneğin sürpriz kutu satsan veya baskılı tshirt satsan ucuz fiyata. Tanesini 70 liradan versen satılır gündemin 20 satış alırsın.

Evet aktif yaparsan diye biliyom bende, belki shopify gibi yerlerde yaparım ama hangi tarz ürün gider onu bilmiyorum.o konuda araştırma yapmam lazım.
Evet bunu araştırman gerekiyor, sıyrılabilecek, insanlara hitap edebilecek ürünü kendin bulman lazım. Çünkü bende aynı şeyi düşünüyorum ama hiç kafa yormuyorum. Rastgele bir ürün alıp denersem de tutma ihtimali imkansıza yakın. O yüzden kafa yorup ya da bir gün bir anda fikir geldiğinde bu ürünü bulabilirsin.

Muhtemelen Instagram, yakın çevre vs satışı yapacak. Vergi levhasının olmasına gerek yok yani ilk etapta. İşi gerçekten ticarete döküp, mağaza açmaya karar verirse de dediğinizi yapmak için bilgisi olur zaten. Bilgili olduğunu göstermeye çalışıp, bilgisiz görünmek kadar kötüsü yoktur.

Hayır Trendyol Shopify gibi yerlerde bir süreden sonra aktif satış yaptığın için vergi alınıyor?

Merhaba ben AliExpress'den ürün alıp satmak istiyorum. Sizce hangi ürünler olabilir?
Hem beğenirsem kendime de alırım.

Yazdığımı düzgünce okusan aslında bunu yazmaya bile gerek duymazdın bence.

Okudum fakat son yazdığın cümleyi anlamadım bu yüzden bende bir daha yazma gereği duydum.

Geri
Yukarı