Alım gücü cidden kötü mü?

redmiapplepact

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar beni hakaret hariç elestirebilirsiniz. Normalde ben markete gidince istediğimi pek alamam ama yaklaşık 1 ay önce pastanede işe girdim. Pasta, kurabiye vs. yapıyoruz. Günde 20 pasta, supangle, magnolya vs. cesit çeşit tatlılar. Ben yarın ise gittiğimde her şey satılmış, hicbir sey yok.😯 Resmen mal yetişmiyor. Ama insanlar hala bir şey alamıyoruz diyor. Fikriniz? Alım gücü kötü ama insanlar hala istediğini alıyor. 🧐

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, beni hakaret hariç elestirebilirsiniz. Normalde ben markete gidince istediğimi pek alamam ama yaklaşık 1 ay önce pastanede işe girdim. Ğasta kurabiye vs. yapıyoruz. Günde 20 pasta, supangle, magnolya vs. cesit çeşit tatlılar. Ben yarın ise gittiğimde her şey satılmış hiçbir şey yok.😯 resmen mal yetişmiyor. Ama insanlar hala bir şey alamıyoruz diyor. Fikriniz? Alım gücü kötü ama insanlar hala istediğini alıyor. 🧐

Zenginler zenginleşiyor fakirler fakirleşiyor.

Halk alıştı artık. Yarın zam gelse bir şeye "fiyatı bu herhalde" deyip geçiştiriyoruz. Malesef yapıcak bir şey yok. Ekonomi kötü ama BMW gibi bir markanın bile 2022'ye kadar stoklarında sıra varmış Türkiye'de. İnsanlar çok pahalı arabaları almak için bile sıraya giriyor. Çünkü bugün almazsa yarın daha pahal olucak.

Merhaba arkadaşlar, beni hakaret hariç elestirebilirsiniz. Normalde ben markete gidince istediğimi pek alamam ama yaklaşık 1 ay önce pastanede işe girdim. Ğasta kurabiye vs. yapıyoruz. Günde 20 pasta, supangle, magnolya vs. cesit çeşit tatlılar. Ben yarın ise gittiğimde her şey satılmış hiçbir şey yok.😯 Resmen mal yetişmiyor. Ama insanlar hala bir şey alamıyoruz diyor. Fikriniz? Alım gücü kötü ama insanlar hala istediğini alıyor. 🧐

Sorulmaması gereken bir soru. Alım gücüne düşük müsün desen küfür edip sorma da bir el at der.

Geri
Yukarı